Китайський геймер провів в Інтернет-кафе шість років Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2013 17:51 · Розділ: Цікаві факти

Вже давно нікого не здивує те, що пристрасть до комп’ютерних ігор часом можна прирівняти до наркоманії – цей факт на сьогоднішній день науково доведений. В людей, які втрачають доступ до комп’ютера та віртуального світу улюбленої гри, розвиваються симптоми, які фіксуються в наркоманів: роздратування, підвищена нервозність та часом навіть фізичні розлади. Таким чином, комп’ютерні ігри якщо й не такі небезпечні, як наркотики, то недалеко від них втекли. Зрозуміло, стосується це не всіх, а лише найбільш заповзятливих геймерів, таких, приміром, як китаєць Лі Мен.

Так, нещодавно з’явилася інформація, ніби китайський геймер Лі Мен провів в одному Інтернет-кафе, розташованому в провінції Гирін, цілих шість років свого життя. Про це повідомляє видання Orange News.

На сьогоднішній день чоловікові виповнилося тридцять років. Починаючи з 24-річного віку, хлопець практично не покидає стін закладу, за винятком хіба що тих моментів, коли йому необхідно прийняти душ чи сходити в туалет. Лі Мен навіть спить в Інтернет-кафе, відкинувшись на кріслі перед комп’ютером.

Власники клубу з таким дивовижним відвідувачем, чи то пак - мешканцем, розповіли журналістам, що абсолютно нічого проти перебування затятого геймера в стінах їхнього закладу не мають – той їм нітрохи не заважає. Більше того, він ще й приносить чималий дохід.

За словами дирекції закладу, Лі Мен регулярно сплачує за свій стіл у кафе суму, еквівалентну приблизно 72 євро кожного місяця. Звідки ж Лі Мен бере гроші на оплату свого проживання, спитаєте ви? Геймер, за його ж зізнанням, заробляє гроші тим, що бере участь і, зрозуміло, перемагає в комерційних ігрових турнірах в Мережі.

Працівники закладу також розповіли, що за грою Лі Мен в основному проводить нічні години, натомість вдень він відсипається в кріслі за комп’ютером. До речі, за години сну геймер також платить.

Персонал закладу розповів, що Лі Мен абсолютно нікому не заважає – ні колективу кафе, ні відвідувачам, та не створює анінайменших незручностей. Персонал рідко чує його голос – чоловік справно платить за стіл і поринає у віртуальний простір.

«Співробітники кафе майже ніколи з ним не розмовляють, якщо тільки йому не потрібна технічна підтримка або їжа», - говорять у закладі.

Скільки ще часу Лі Мен має намір провести у кафе та чи є якась мета або мотивація такого його вибору, один Господь знає…

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу