Ольга Бузова покине "Дом-2" - її замінить Джигурда або Нагієв Автор: lesya · Опубліковано: 04.04.2013 12:05 · Розділ: Життя

Ольга Бузова (фото з sssmsss.ru)
Ольга Бузова (фото з sssmsss.ru)

Напевне, сьогодні не знайдеш такої людини, принаймні серед молоді, яка хоча б раз у житті не дивилася скандальний проект не менш скандального телеканалу. Йдеться, як уже хтось, напевне, встиг догадатися, про реаліті-шоу «Дом-2» на каналі ТНТ. Вже протягом кількох років учасники проекту приковують увагу глядачів, опиняючись в центрі скандалів та інших негараздів. А в останніх уже давно сформувалася власна думка щодо кожного з учасників, і далеко не завжди ця думка є однозначною та єдино правильною.

Проте стосовно ведучої проекту на ТНТ Ольги Бузової думка більшості глядачів і самих учасників проекту збігається: Ольгу Бузову недолюблюють. І це ще м’яко сказано: вона володіє неймовірною здатністю викликати в людей роздратування, а часом навіть лють. Її вважають неграмотною та безцеремонною, до того ж ще й нахабною.

І ось на ТНТ вирішили зробити крок назустріч глядачам – керівництво проекту замінить телеведучу. Бажаючі смотреть онлайн бесплатно эфир тнт, можуть переглядати передачу в будь-який час. Її обов’язки візьме на себе чоловік. Хто ж стане новим ведучим проекту, достеменно невідомо, ясно лише те, що за місце на ТНТ поборються Микита Джигурда та Дмитро Нагієв, відомі своїми епатажними й скандальними вибриками.

Однак в ЗМІ з’явилася інформація, що Джигурда не пройшов кастинг. Основна причина тому – неймовірна любов шоумена до лихослів’я.

До речі, проект «Дом-2» дорого обходиться телеканалу ТНТ. Незважаючи на велику кількість шанувальників, він приносить чимало клопотів. Нещодавно у же вкотре на канал ТНТ було подано позов, в якому обурені батьки пробують домогтися заборони транслювати проект в денний період доми. За словами позивачів, «Дом-2» негативно позначається на психіці їхніх дітей.

Проте чергове засідання довелося відкласти – позивачі так і не з’явилися в залі суду. Скидається на те, що й цього разу ТНТ вдасться вийти сухим із води: схожі позови надходять до суду вже не вперше, однак «Дом-2» як був, так і залишається в денному ефірі телеканалу ТНТ.

Заради справедливості варто відзначити, що ТНТ смотреть онлайн –це не лише переглядати чергові серії проекту «Дом-2». Так, телеканал пропонує цікаві молодіжні комедії, які встигли завоювати популярність серед телеглядачів. Серед них – «Інтерни» та «Універ», «Реальні пацани» або «Щасливі разом», а також низка інших серіалів. На ТНТ можна знайти різні реаліті-шоу, переглянути нові випуски «Битви екстрасенсів» тощо.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.