Багаті та знамениті, які колись були бездомними Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2013 11:50 · Розділ: Цікаві факти

Ніколи не опускати рук – мабуть, такий девіз обрали голлівудські зірки та інші знаменитості, на долю яких випали воістину складні випробування. І лише неймовірна жага подолати негаразди та залишитися на плаву дозволили їм досягти того, чим вони володіють зараз. Вони, ці люди, були не просто бідними – вони були бездомними.

1. Знаменита актриса Холлі Беррі в 20 років залишилася без даху над головою. Тоді вона в бажанні стати актрисою вирушила в Чикаго. Однак мати відмовилася їй допомагати, і дівчина залишилася без даху над головою.

«Ті труднощі навчили мене стояти за себе. Я можу впоратися з будь-якою ситуацією, навіть такою, коли доводиться тулитися в дешевих нічліжках та жити на наявні мізерні кошти. Тепер я знаю, що завжди доб'юся свого», - говорить Холлі.

2. Чи бачили ви фільм «У погоні за щастям», де розповідається про чорношкірого, який залишився без дому та роботи з маленьким сином на руках? Прототипом цього героя став Кріс Гарднер, який жив на вулиці разом зі своїм маленьким сином.

На сьогоднішній день Кріс Гарднер є мотиваційним спікером та виконавчим директором компанії «Gardner Rich LLC», яка має з офіси, розташовані в Нью-Йорку, Чикаго та Сан-Франциско.

3. Актриса Хіларі Суонк зі своєю матір’ю жила дуже бідно. В підлітковому віці їй навіть довелося мешкати в трейлерному парку в автомобілі. Саме тоді вони разом з матір'ю покинули свій дім в штаті Вашингтон, вирушивши до Каліфорнії. В кишені в них було 75 доларів та картка для мобільного телефону.

Проте зовсім скоро ситуація змінилася – Хілларі запропонували роль Тіни Брендон у фільмі «Хлопці не плачуть». Так вона заробила цілих 3000 доларів.

4. У Канаді є мережа кавових магазинів «The Chronicle Herald». Одним із її засновників є Френк О'Діа, який, коли йому було трохи більше 20, захопився алкоголем, жебракував та жив на вулиці. Однак після відкриття «Другої чашки», мережі, яка на сьогоднішній день налічує 360 філій, все докорінно змінилося.

5. Персональний фінансовий консультант Сьюз Орман сьогодні володіє статком в 25 мільйонів доларів. Однак коли вона вперше приїхала в Берклі, то не мала грошей навіть на найбідніше помешкання і жила в фургоні. Тепер же у Сьюз однієї нерухомості назбирається на сім мільйонів доларів.

6. Популярний та знаменитий режисер бойовиків Джон Ву в дитинстві з сім’єю мешкав на вулицях Гонконгу. Пожежа, яка сталася в 1953 році, дощенту знищила будинок родини Ву, отож протягом цілого року вони та ще п’ятдесят тисяч мешканців округи мешкали в буквальному сенсі цього слова на вулиці.

7. Не менш знаменитому Даніелу Крейгу, виконавцю ролі Джеймса Бонда, також доводилося поневірятися. Не маючи грошей на помешкання, він іноді ночував на лавочках у парку.

http://mixstuff.ru


Інші новини розділу