Найпопулярніші гаджети серед офісних співробітників Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2013 09:46 · Розділ: Економіка

Фото з gagadget.com
Фото з gagadget.com

Офісні працівники – народ особливий. Як і представників інших професій, їх об’єднують певні риси, які дозволяють нам практично безпомилково визначити, що перед вами - офісний працівник. І так як того вимагає робота та прямі обов’язки, офісні працівники нерозривно зв’язані з гаджетами.

І ось співробітники порталу hh.ua, який спеціалізується на кадрових послугах, вирішили з’ясувати, які ж гаджети забирають рабочее время менеджера та інших офісних працівників.

Як і очікувалося, уподобання у виборі новинок техніки рядових працівників та осіб, що займають керівні посади, суттєво відрізняються. Скоріше за все, говорять експерти, справа тут зовсім не у смакових уподобаннях, а у фінансових можливостях. І лише смартфони здобули однакову популярність як серед рядових співробітників, так і серед їхнього начальства – ними користується 53% офісних співробітників незалежно від посади.

Крім смартфонів, популярність серед офісних співробітників завоювали ноутбуки – щоправда, за даними порталу, ними користується втричі менше рядових співробітників у порівнянні з керівниками. Близько 20% офісних працівників надають перевагу звичайним мобільним телефонам, вважаючи використання смартфонів та інших гаджетів непотрібним надлишком. І тільки 6% респондентам до душі планшетні комп’ютери.

Всього в опитуванні взяло участь майже три тисячі офісних співробітників – якщо бути точним, то 2800. Серед опитаних, що займають керівні посади, 29% склали жінки, тоді як відсоткова частка чоловіків склала 71%. Вік опитаних в рамках експерименту працівників в середньому перебував у межах 31-40 років.

На додачу, в рамках того ж дослідження співробітниками порталу було виявлено, які соціальні мережі користуються найбільшою популярністю у вітчизняних топ-менеджерів. В результаті з’ясувалося, що більше 50% осіб, що займають керівні посади, користуються можливостями, які відкриває найпопулярніша в світі мережа Facebook. На другому місці за популярністю розташувалася мережа ж Linkedin – вона завоювала 31% аудиторії українських топ-менеджерів. Третя сходинка у цьому рейтингу дісталася соцмережі «Однокласники» з показником в 24%, далі розташувалася «ВКонтакті» -20% опитаних надають перевагу саме цій мережі. Найменшого поширення набули мережі Twitter та Youtube, а 21% всіх офісних співробітників користуються мережами, яких у списку немає.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.