Звички успішних людей, які допоможуть домогтися бажаного Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2013 17:51 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту www.topneftegaz.ru
Фото з сайту www.topneftegaz.ru

Для того, щоб досягти успіху в житті та роботі, одних бажань та старань недостатньо – необхідно навчитися мислити так, як мислять успішні люди. Які ж звички притаманні людям, що змогли досягти в житті того, про що мріяли?

1. Слово - не горобець. Людина влаштована таким чином, що вона любить роздавати обіцянки направо й наліво. І стосується це не лише оточуючих, але й самого себе. І справа тут не в умисності невиконання обіцянок (найчастіше ми щиро віримо в те, що обіцяємо), а, скоріше, в спонтанності людської натури.

З цим недоліком необхідно боротися, адже невиконання зобов’язань – пряма демонстрація зневажливого ставлення до своєї особи, що викликає неповагу з боку оточуючих. Ігноруючи власні інтереси, ми провокуємо ігнорування наших же інтересів іншими. Крім того, невиконання обіцянок викликає внутрішній дискомфорт, який заважатиме на шляху до досягнення успіху. При цьому, за твердження психологів, намагайтесь не ставитися до себе занадто суворо – робота над собою повинна приносити задоволення, адже тільки тоді вона буде успішною.

2. Кожна успішна людина повинна навчитися турбуватися про себе. Якщо ви бажаєте змусити оточуючих рахуватися з вашими інтересами, почніть самі рахуватися з ними. Як мінімум, щотижня знаходьте півгодини-годину часу для власного задоволення. При цьому необхідно точно визначити годину, яку ви хочете присвятити собі. Коли цей час настане, відкладіть всі без винятку справи, і робіть те, що вам хочеться саме в той момент.

При цьому пам’ятайте: особистий час повинен бути вільним. Плануючи його, не слід заповнювати ці миті улюбленими заняттями, адже ви ніколи не знаєте, чого забажає ваша душа в той чи інший момент. Виділяючи час для себе, ви врешті-решт доможетеся того, що й інші приділятимуть вам час. Ще один плюс – заряд позитиву й хорошого настрою, які притягуватимуть до себе ще більше позитиву у вашому житті.

3. Налаштуйте підсвідомість на успіх. Виявляється, кожного дня ми здійснюємо близько 15 000 дій: відкриваємо очі, встаємо з ліжка, відчиняємо двері тощо. Все це наша підсвідомість сприймає як маленькі перемоги, хоча ми виконуємо все автоматично, не замислюючись над тим, що робимо. В цей час для підсвідомості нема різниці, чи ви натискаєте на кнопку в ліфті, чи ведете серйозні переговори – для неї ви досягаєте успіху близько 2 000 разів на день.

Для того, щоб домогтися успіху, необхідно акцентувати увагу підсвідомості на тому, що ви успішні. Для цього протягом кількох тижнів спробуйте робити ось що: підійшовши до дверей, не поспішайте їх відмикати, на мить зупиніться і подумайте: «Я хочу відчинити двері – і я це зроблю». Результат не змусить себе довго чекати – всього через кілька тижнів ваша підсвідомість почне підштовхувати вас до досягнення успіху в набагато складніших ситуаціях.

Джерело: http://news.students.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.