З нагоди першого квітня Google пожартувала з користувачами, "закривши" YouTube Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2013 12:50 · Розділ: Події у світі

З нагоди міжнародного Дня сміху Інтернет-гігант Google вирішив пожартувати, ледь не довівши до інфаркту палких шанувальників відеохостингу YouTube. 31 березня сайт YouTube заявив про своє закриття, заплановане на перше квітня, тобто сьогодні. Згідно з повідомленням, сайт повинен був припинити роботу на ціле десятиліття – аж до 2023 року. Інформація про це з’явилася на офіційному каналі YouTube.

Інформативний ролик під назвою YouTube April Fools 2013 розповів користувачам, що хостинг було створено в 2005 році з єдиною метою - визначити найкраще відео в світі.

«Сьогодні опівночі youtube.com припинить завантажувати файлів. Після восьми дивовижних років нарешті прийшов час переглянути все завантажене на наш сайт відео та вибрати переможця», - зазначив один з представників відеохостингу.

В офіційній заяві від YouTube зазначається, що найкраще відео планується назвати до 2023 року, а його автор отримає премію в розмірі п’ятиста доларів та mp3-плеєр. Та це ще не все: у зверненні зазначалося, що відео, яке здобуде перемогу, стане єдиними роликом, розміщеним на сайті після відкриття через десять років.

При цьому, за словами виконавчого директора компанії Салара Камангара, ролик знаменитого корейського репера під назвою Gangnam Style має ті ж шанси на перемогу, що й відео, де людина годує хлібом качок, яке назбирало всього 40 переглядів.

У даному контексті нагадаємо, що популярність відеохостингу продовжує зростати: декілька днів тому аудиторія YouTube дійшла до позначки в мільярд осіб. Отож виходить, що кожен сьомий мешканець планети є потенційним глядачем YouTube.

Компанія Google придбала портал YouTube в 2006 році. Тоді його постійними відвідувачами були всього 50 мільйонів осіб. Два роки тому гігант зайнявся покращенням якості записів, створивши тематичні канали. В життя почали втілюватися різноманітні програми для заохочення авторів; крім того, хостинг почав платити гроші за авторське відео.

Незважаючи на високу популярність YouTube, аналітики переконані, що на сьогоднішній день проект так і не став прибутковим для компанії. При цьому ситуацію з фінансовим аспектом YouTube корпорація замовчує.

В YouTube також відзначили, що вже найближчим часом компанія має намір відмовитися від низки партнерських програм, оскільки вони не принесли очікуваних результатів.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу