У США випустили презервативи з ароматом бекону Автор: lesya · Опубліковано: 01.04.2013 10:00 · Розділ: Медицина

На що тільки не підуть підприємці у боротьбі за прибутки та клієнта. Втілюються в життя нові, часом вкрай дивні ідеї, як, наприклад, ідея американської компанії J & D Foods, реалізовану цими днями. За словами представників компанії, новинка призначена в першу чергу для палких шанувальників свинини – мовляв, їм обов’язково прийдуться до душі презервативи з ароматом класичного бекону.

«За даними науковців, 10 чоловіків з 10 надають перевагу запахові бекону у порівнянні з запахом кокосу, що робить наші презервативи найбільш очікуваним товаром прийдешнього літа», - говориться в рекламному проспекті новинки.

За словами представників компанії, презервативи, виготовлені з найякіснішого латексу, пройшли ретельну перевірку на якість та безпеку. Для їхнього змащування використовували спеціальний «беконолубрикант».

Однак на випуску презервативів з ароматом бекону компанія не зупинилася – в продаж надійшов беконний крем від засмаги, конверти з ароматом бекону та беконна гігієнічна помада.

До речі, проблема презервативів сьогодні хвилює найширші верстви населення незалежно від соціального статусу. Трохи раніше фонд Мелінди та Білла Гейтсів оголосив про те, що нагородить премією в розмірі 100 000 доларів того, хто винайде презерватив, який би підсилював задоволення, отримуване під час статевого акту, або, принаймні, не знижував його.

За словами авторів ідеї, чоловічі презервативи мають безліч достоїнств. По-перше, вони недорогі та прості у використанні, по-друге, захищають від венеричних захворювань та інших небажаних наслідків. Однак все це зводиться до нуля через те, що використання презервативів знижує відчуття задоволення від сексу в чоловіків. Власне, це й стає основною причиною незахищеного сексу.

Що ж стосується жіночих презервативів, то вони коштують дорого – це раз. Друге – вони часто вимагають спеціальних навичок для встановлення. На додачу, жіночі презервативи використовуються набагато рідше, тому вони не такі доступні, як класичні чоловічі презервативи.

У даному контексті подружжя Гейтсів висловило сподівання, що випуск презервативів, які б підвищували задоволення, зможуть суттєво підвищувати безпеку статевих взаємин, що особливо актуально у контексті світової боротьби зі СНІДом та масовими абортами.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу