Британські документалісти розповіли, хто такі сурогатні партнери Автор: lesya · Опубліковано: 29.03.2013 09:38 · Розділ: Суспільство

Сьогодні в світі є багато дивовижних та незвичних професій, однак сурогатна секс-терапія продовжує дивувати людей, викликаючи бурхливі дискусії у суспільстві. Люди незвичайної професії продовжують викликати осуд, їхню діяльність прирівнюють з проституцією, однак кінцева їхня мета є вельми і вельми благородною. А секс – це лише засіб до досягнення цієї мети.

І ось ці люди стали героями нового документального фільму, знятого у Великобританії. Стрічка отримала назву «Сорокарічний незайманий», і в ній ідеться про так званих сурогатних партнерів - людей, які допомагають іншим здобути навички сексуального спілкування.

Одній з героїнь фільму 68-річній Шеріл Коен-Грін, яка за фахом є сексопатологом стикатися з кінематографом доводиться не вперше: вона вже стала прототипом героїні фільму «Сурогат», роль якої зіграла акторка Хелен Хант. Фільм вийшов на екрани у США в січні минулого року. В картині розповідається історія 38-річного журналіста Марка О'Брайена, який став інвалідом через пережите в дитинстві захворювання.

Зрозумівши врешті-решт, що жити йому залишилося не довго, він вирішив розлучитися з невинністю, звернувшись за допомогою до сурогатного партнера.

В британському кінофільмі Шеріл Коен Грін знялася сама. Британський документальний фільм оповідає про курс терапії з 45-річним британським IT-фахівцем Клайвом, який прилетів до США спеціально для того, щоб розпрощатися з незайманістю. Лікувальний курс тривав два тижні.

Присутні у фільмі й інші персонажі. Приміром, картина розповідає про молоду 29-річну дівчину, яка залишалася незайманою через неймовірну відразу до чоловіків. 55-річний сурогатний партнер на ім’я Гаррі, займаючись із Розою сексом, допоміг їй позбутися своєї проблеми.

Фільм, присвячений особливостям роботи сурогатних партнерів, транслюватимуть на каналі на каналі Channel 4 в Британії.

В інтерв'ю журналістам Коен-Грін зізналася, що її роботу часто прирівнюють із заняттям проституцією. Однак, за її твердженням, така думка далека від істини. Адже головна мета, яку намагаються досягти жриці кохання, це ублажити клієнта так, щоб він до них ще повернувся. У випадку з сурогатним партнерством справа прямо протилежна: фахівець повинен навчити людину, яка зіткнулася з сексуальними проблемами, всьому необхідному для того, щоб вона могла розпочати самостійне сексуальне життя, більше ніколи не повертаючись до свого партнера.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.