Алісія Дюваль: "Вони повинні були зупинити дівчинку-підлітка, яка приходила на консультації з лялькою Барбі" Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2013 16:27 · Розділ: Події у світі

Знаменита британська модель Алісія Дюваль, якій на сьогоднішній день виповнилося 34 роки, нещодавно була визнана світовою рекордсменкою за кількістю пластичних операцій та косметичних процедур, загальне число яких досягло 330. Окрім незліченної кількості операцій. Алісія прославилася своїми численними романами з олігархами та зірками шоу-бізнесу.

Всього на операції Алісія витратила більше одного мільйона фунтів стерлінгів, отримавши взамін глибоке розчарування, пише британське видання The Daily Mail.

За словами самої Дюваль, її пристрасть до удосконалення зовнішності – це вже не просто пристрасть, а хвороба, схожа на наркоманію. Алісія вже тричі намагалася боротися зі своєю залежністю за допомогою психіатрів, однак безрезультатно. Все закінчилося тим, що тепер Дюваль уже вкотре лягає під ніж пластичного хірурга.

Свою першу пластичну операцію Алісія зробила ще в підлітковому віці.

Тоді молода дівчина, яка вважала себе потворою, понад усе прагнула стати схожою на ляльку Барбі. До речі, подолати цей комплекс потворності зірці не допомогли ні численні романи з голлівудськими зірками, серед яких числиться й ім’я Мікі Рурка, ні стосунки з олігархами, ні світова слава. Все, чого хотіла Дюваль, - домогтися максимальної схожості з лялькою Барбі.

Сьогодні ж Алісія переконана, що тоді лікарі повинні були зупинити її, зробити спробу протистояти патологічному прагненню до досконалості дівчинки-підлітка, яка на консультації приносила з собою ляльку Барбі, вимагаючи, щоб її зробили такою ж.

Для того, щоб розплатитися з хірургами, дівчина віддавала всі зароблені гроші, не шкодуючи коштів, отриманих від своїх коханців.

А тепер Алісія, яка пережила більше трьох сотень пластичних операцій, стала учасницею загальнонаціональної кампанії Stop The Cosmetic Surgery Cowboys, спрямованої на збереження жінок від перегонів за красою.

Фото з ok.ya1.ru
Фото з ok.ya1.ru

Колишня модель розповіла, що в результаті незліченних підтяжок та ін'єкцій ботоксу її обличчя практично повністю втратило рухливість, а що ж стосується питань краси, то Алісія переконана, що якщо б вона ніколи не робила ніяких пластичних операцій, то була б набагато привабливішою, ніж є сьогодні.

Що ж стосується самої акції, то її ініціатори вимагають законодавчо зобов'язати лікарів проводити психологічні консультації з жінками, які мають намір зробити пластичну операцію. Ці консультації необхідні для того, щоб переконатися, що пацієнтки перебувають в здоровому глузді і не страждають неврозом.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу