Виставка "Упоротого" лиса пройде в Санкт-Петербурзі Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2013 13:12 · Розділ: Культура

Стало відомо, що в Москві не проводитимуть заплановану нещодавно виставку, присвячену героєві Рунету Упоротому лису. Повідомило цю сумну для фанатів кумедної звірюки новину видання Metrо з посиланням на інформацію, отриману від організаторів приїзду автора опудала в Санкт-Петербург. Раніше планувалося, що таксидерміст і художниця Адель Морзе, якій і належить Упоротий лис, відвідає Санкт-Петербург, а потім приїде на виставку до Москви. Однак плани британки змінилися.

Чому саме в столиці Росії відмінили виставку Морзе, не уточнюється. Однак організатори петербурзької виставки вважають, що причиною відміни заходу у Москві став скандал, що розгорівся нещодавно навколо опудала лисиці. Так, петербурзькі активісти зажадали заборонити експозицію, їх підтримав і депутат Віталій Мілонов, назвавши ідею організації виставки аморальною та неприйнятною. Проте у Петербурзі виставка все-таки відбудеться, і триватиме вона з 3 по 7 квітня.

«Спершу ми гадали, що виставка триватиме три дні, після чого Адель Морзе вирушить до Москви, однак в останній момент художниця свої плани змінила.

Мабуть, там злякалися прийняти Адель у зв'язку зі скандалом, що вибухнув нещодавно. А ось ми не боїмося!»- розповіли журналістам видання організатори виставки.

В Санкт-Петербурзі експозиція проходитиме в кафе «Геометрія». Вхід на виставку буде безкоштовним. Один день виставки буде присвячений прес-конференції з журналістами. Відвідувачі заходу зможуть побачити не лише опудало Упоротого лиса, але й колажі з його участю та інші об'єкти, створені британкою Адель Морзе.

Нагадаємо також, що раніше повідомлялося, ніби художниця має намір приїхати до Петербурга 26 березня, однак згодом з якихось причин дату приїзду було переглянуто. Тоді Адель зізналася, що в її плани входить відвідування Москви, однак тепер невідомо, чи захоче Морзе завітати в столицю, якщо там не проходитиме виставка, присвячена її творінню.

Зазначимо, що опудало лисиці, створене Адель, швидко здобуло небачену популярність в Інтернеті. Таку, якої не очікувала сама художниця, виставляючи на аукціон невдале опудало. Щоправда, спершу Адель Морзе говорила журналістам, ніби зробила Упоротого лиса таким, як він є, спеціально, однак згодом зізналася, що лис – результат помилки, скоєної недосвідченим таксидермістом під час роботи над опудалом.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?