Підсумки транспортування 2012 року Автор: kseniya_www · Опубліковано: 27.03.2013 12:06 · Розділ: Економіка

В Україні питання транспортування автодорожніми шляхами з кожним роком стає все більш болючим. Так якщо до Евро стан доріг трішки покращився, принаймні на основних магістралях, то вже в 2013 році стоїть питання не те що капітального ремонту, а повної заміни дорожнього полотна.

Фахівці твердять, що через рік, максимум два Прикарпаття залишиться без доріг, оскільки теперішній асфальт вже потріскав, а з часом розсиплеться. Щоправда представники влади заявляють, що сиплються саме дороги, побудовані в 50-60 роках. Пояснюють це тим, що дороги, проектовані в той період не були розраховані на сучасні навантаження. Так це чи інакше, однак сучасні транспортні покриття не можуть вистояти і 5-ти років, на відміну від радянських.

На фінансування ремонтів виділено 15,6 мільярдів гривень, однак даної суми не вистачає, щоб привести до більш-менш нормального рівня транспортні шляхи.

Що стосується міжнародних транзитних перевезень через територію України, то в 2013 очікується їх стрімкий спад. Наведемо трішки статистичної інформації.

В 2012 році транспортними організаціями було перевезено 772,8 млн.т. вантажів. Зазначимо, що перевозка грузов по Украине на 5% менша показника 2011 року.

пасажирообіг підприємств транспорту
пасажирообіг підприємств транспорту


Вантажообіг в минулому році зменшився більш, ніж на 7%. Зменшився і вантажооборот на залізничному транспорті, однак не на всіх частинах України.
Всього автомобілістами України в 2012 році перевезено 179 млн.т. вантажу. Відмітимо, що послугами автомобілістів скористалось 3,5 млрд.пасажирів. 8,4% всіх перевезень здійснюють підприємці, приватні особи.

пасажирські перевезення в 2012 році
пасажирські перевезення в 2012 році

Що стосується розвитку доріг на Франківщині, то тут плани досить амбітні. Так весною запущено 25 бітумних заводів і організовано більш ніж 300 бригад з ремонтів. Тому надіємось на літо отримати сучасну дорогу хоча б в межах міста та області.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.