Смішні історії з життя користувачів соціальних мереж стануть серіалом Автор: lesya · Опубліковано: 25.03.2013 14:43 · Розділ: Кіно

Цікавий проект стартує в квітні цього року на російському телеканалі «Перець»: за даними «РБК Daily», в ефірі телеканалу показуватимуть короткі комедії, зняті за мотивами історій користувачів соціальних мереж.

У виданні зазначається, що для екранізації було взято історії, розказані користувачами соціальних мереж «ВКонтакте», Facebook та «Однокласники».

Всього глядачі телеканалу отримають можливість оцінити близько восьми сотень міні-новел, знятих в рамках проекту «Веселі історії з життя». Програма виходитиме в вечірньому ефірі з 19:30 до 20:30. Переважну більшість передач телеканалу можна знайти також на його офіційному сайті.

У даному контексті генеральний директора каналу Дмитро Троїцький зазначив, що екранізація історій користувачів соціальних мереж – це «ще одна спроба використовувати безмежний потенціал Інтернету», цього разу з точки зору написання сценаріїв.

До речі, телеканал «Перець» експериментує з контентом з Інтернету вже не вперше. Приміром, восени 2011 року «Перець» запустив телевізійну версію популярного Інтернет-проекту під назвою «+100500», продукту відеохостингу YouTube. Зауважимо також, що, за словами представників компанії Caramba Media, яка займається його виробництвом, гумор соціальних мереж дуже специфічний, отож про можливості, успіх та потенціал подібних проектів варто говорити вже після отримання перших рейтингів. При цьому такий контент однозначно викликає у користувачів «більше довіри, ніж чергові мильні серіали з центральних телеканалів».

Сам телеканал «Перець», який отримав таку назву в 2011 році – до 2011 року він називався «Дарьял ТВ» та ДТВ, - позиціонується як «несерйозний телеканал для дорослих».

За словами авторів проекту, телеканал зовсім не намагається таким своєрідним способом повернути аудиторію телебаченню, хоча й сподівається на відгук користувачів всесвітньої мережі.

В основі проекту – екранізація реальних історій користувачів соціальних мереж – розповідей про дорожні сутички, офісні гулянки та сімейні перепалки, а також про події в ЖЕКах, лікарнях та фітнес-залах.

Зауважимо також, що, починаючи з 2013 року, телеканал працює з аудиторією від 25 до 49 років. Новий проект не ставить перед собою завдання омолоджувати свого глядача за рахунок аудиторії соціальних мереж, адже екранізувати будуть історії, зрозумілі та близькі широкому колу глядачів.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.