Найбільш небезпечні напої світу Автор: lesya · Опубліковано: 25.03.2013 08:57 · Розділ: Цікаві факти

Хтось з нас може не любити текіли, комусь не до вподоби віскі бо ж абсент, однак перелічені нижче напої не лише огидні на смак, але й небезпечні для здоров’я.

1. Голденрот – цей швейцарський шнапс з корицею користується популярністю серед певного кола гурманів. Він досить міцний - 53,5% алкоголю, а його основна особливість - в надзвичайно тонких пластівцях зі справжнього золота. Так, в одній літрі напою міститься близько 15 мг золота.

Для цього напою випускаються спеціальні сита з крихітними отворами, через які слід проціджувати напій. Однак в більшості випадків його споживають без проціджування, що закінчується пошкодженням слизової оболонки шлунка, викликає печію та нудоту. Окрім того, золото може викликати нагноєння в прямій кишці.

Однак золото – це не найгірше, що може потрапити до наших шлунків – головний інгредієнт віскі Gilpin Family Whisky - сеча літніх людей, хворих на цукровий діабет другого типу.

Його творцем є епатажний дизайнер Джеймс Гліпін (James Gilpin), який для приготування напою використовує сечу перестарілих волонтерів, пропущену через звичайний водоочисний фільтр.

Не менш огидним є і вино Цсонгсул, в основі якого – людські фекалії та лікарські трави, настояні на спирту протягом трьох-чотирьох місяців.

Однак по-справжньому небезпечним для здоров’я є пиво Fijjtu. Це африканське пійло виготовлялося на основі протухлої води, яка кишіла паразитами. Пивоварний завод Fijjtu закрили в 2003 році, однак за п’ять років свого існування він накоїв чимало біди: надмірне вживання пива ставало причиною кривавого поносу, пекельного головного болю та блювоти. В декого навіть з’являлися галюцинації.

Шотландське пиво «Армагеддон» від компанії Brewmeister, яке є найміцнішим пивом у світі, влаштує справжню революцію у вашому шлунку.

«За своїм складом «Армагеддон» більше наближений до лікеру, однак за своїми смаковими якостями він нагадує саме пиво», - розповів творець напою.

Це пиво готують з використанням кристалічного солоду, пшениці, пластівців вівса та шотландської джерельної води, яку заморожують під час процесу пивоваріння, що дозволяє підвищити вміст алкоголю в напої. Це стає можливим завдяки фізичним властивостям рідин: вода замерзає, а спирт – ні, в результаті виходить напій міцністю 65%.

Не менш небезпечним є кенійський самогон, який водночас є одним з найдешевших алкогольних напоїв світу. Зветься він чангаа (Changaa), що перекладається як «вбий мене швидко». Його виготовляють на основі кукурудзи та сорго з додаванням секретних інгредієнтів, таких як акумуляторна кислота, реактивне паливо, рідина для бальзамування тощо. Випивши 300 грамів цього пійла, ви назавжди забудете те, що відбувалося з вами вчора.

Джерело: http://mainfun.ru

Інші новини розділу