Мишка в золотій оправі Автор: Lesly · Опубліковано: 14.07.2009 10:41 · Розділ: Нові технології

Компанія "Gigabyte" робить ще один крок вперед, пропонуючи своїм користувачам розкішні аксесуари для комп’ютерів. Нова безпровідникова лазерна мишка з інкрустованими кристалами від Swarovski під назвою GM-M7800S – це дійсно розкішна річ, на яку не можливо не звернути увагу. Цей красивий пристрій, що може похвалитися роздільною здатністю 800/1600 DPI, частково покритий високоякісною шкірою; його оснащено світлодіодним індикатором, який забезпечує високу точність та можливість зміни роздільної здатності.

Фото взяте з сайту us.aving.net
Фото взяте з сайту us.aving.net

Проте, кристали від Сваровські не єдина цінність новинки. Колесо мишки оточує золота "оправа", її кнопки також позолочені. Крім того, автори розробки передбачили компактний радіоприймач, що підключається до вільного USB порту, а коли не використовується, може зберігатися в корпусі мишки.

Про ціну розкішного аксесуару компанія не говорить ані слова, але можна припустити, що вона не буде низькою. Якщо, звичайно, Gigabyte не вирішить штучно занизити вартість пристрою, з метою розкрутити свій бренд під час фінансово важких часів.

Джерело: us.aving.net


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.