Як вигідно і швидко продати квартиру Автор: kseniya_www · Опубліковано: 24.03.2013 13:10 · Розділ: Суспільство

Завдяки житловій кризі у продавців квартир з'явилося багато можливостей для вигідного продажу квартири. Попри те, що ціни на нерухомість постійно ростуть, попит як і раніше перевищує пропозицію.

Сегодня очень много желающих не продавать квартиру, а зарабатывать на ней, ведь оренда квартир - достаточно прибыльное дело в столице, так снять квартиру в киеве посуточно можно за 50-70 дол. за ночь.

Як же вигідно продати квартиру?

1. Підготуйте квартиру до продажу. Підготовка припускає створення сприятливого враження на покупців, щоб вони побачили усі плюси і жодного мінуса. Велика кількість покупців орієнтується на деяку суму, тому якщо ви зробили ремонт, то можете включити його у вартість. Це може викликати нерозуміння покупця, оскільки вони можуть знайти варіант дешевше.

Саме тому, щоб продати квартиру не радимо вам робити ремонт. Можете тільки зробити легкий косметичний ремонт, прибрати зайві речі і провітрити кімнати.

2. Розрахуйте ціну квартири.
Продаж квартир припускає правильну оцінку, яка залежить не лише від самої квартири, але і від мікрорайону, в якому вона знаходиться. Вивчіть ринкову ціну в газетах, інтернеті і рекламі. Щоб швидко продати квартиру, ви повинні орієнтуватися після перших п'яти дешевих варіантів.

Коли людина завищує вартість житла, то робить велику помилку. Проте, коли у вас збереться деяка кількість претендентів, то серед них ви можете організувати аукціон. Якщо ви знайдете можливість, як підігріти їх азарт, то вигідно підніміть ціну.

Якщо немає реакції на ваше оголошення, тоді можна дещо понизити ціну, проте не варто робити цього часто, оскільки покупці подумають, що вам терміново треба продати квартиру і намагатиметься ще більше понизити її.

3. Як торгуватися.

Велика кількість покупців збиватиме ціну при першому огляді. Аргументуйте докази і будьте гранично спокійні. Ви помітите, наскільки людина зацікавлена і чи хоче він дійсно купити квартиру.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.