5 оригінальних способів проведення весільних церемоній Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2013 21:22 · Розділ: Цікаві факти

Весілля на лижах
Весілля на лижах

Якщо ви людина неординарна, і вам до вподоби все екзотичне та нетривіальне, то вам обов’язково захочеться перетворити власне весілля у грандіозне оригінальне дійство, сповнене позитивних емоцій та адреналіну.

Якщо у вас багата фантазія, то ви обов’язково вигадаєте самі, як перетворити досить-таки нудну церемонію одруження на справжню пригоду. А ті, кому не вистачає часу придумати щось цікавеньке, можуть скористатися порадами експертів стосовно нестандартних способів проведення весілля.

1. Всі любителі Голлівуду та гламуру можуть стати режисерами власного одруження. Для цього знадобляться відповідні декорації, а гості заходитимуть в ресторан, для прикладу, по червоній доріжці. Наречений та наречена керуватимуть процесом за допомогою мегафонів, виконуючи роль режисера та сценариста. Такий вибір дозволить нареченим приміряти вбрання улюблених кіногероїв.

Для того,щоб святкування вдалося на всі сто, необхідно заздалегідь продумати все до найменших деталей, подбати про оренду костюмів, а також про оренду звукового обладнання. Можна скористатися послугами компанії abpg – отзывы про її роботу, в більшості своїй позитивні, можна знайти в Інтернеті.

2. Якщо вам не до вподоби гламур, можете справити весілля на… водних лижах. І для цього не потрібно їхати у Венецію, адже в Дніпрі також багато води… В такому випадку нареченим необхідно подбати про те, щоб їхнє вбрання було зручним. Варто також заздалегідь потренуватися стояти на водних лижах.

3. Одружитися можна й під водою, однак така церемонія вимагає чималих затрат: молодятам доведеться пройти попередній курс навчання, запастися аквалангами і табличками з відповідними написами, адже сказати «так» під водою навряд чи у когось вийде.

Вампірське весілля (фото з www.taille.ru)
Вампірське весілля (фото з www.taille.ru)

4. Особливо актуальною у контексті шаленої популярності кіношних вампірів виглядатиме одруження по-вампірськи. Для цього потрібно заздалегідь підготувати головні атрибути вампірського життя: ікла, моторошні наряди тощо. Так молодята зможуть заощадити на світлі, адже, як відомо, вампіри люблять темряву. Та й посуди поб’ється значно менше, адже вино можна подавати у пакетах для переливання крові.

5. А тим, хто полюбляє справжній екстрим, висоту та відчуття неймовірної свободи й невагомості, обов’язково сподобається одруження в небі – молодята можуть стрибнути разом з парашутом. Щоправда, гості не почують ваших присяг, однак фотографії будуть по-справжньому оригінальними, а враження – незабутніми…


Інші новини розділу