Як не спійматися на вудочку продавців при виборі відеореєстратора Автор: lesya · Опубліковано: 22.03.2013 16:38 · Розділ: Техніка

Система відеонагляду (фото з cerber.pro)
Система відеонагляду (фото з cerber.pro)

Стрімкий розвиток ринку новітніх технологій зробив сучасну техніку доступною широким колам громадян. І якщо встановлення систем відеоспостереження ще якихось кілька років тому було виключно прерогативою великих компаній та олігархів, сьогодні ситуація змінилася, отож і різного роду системи відеоспостереження стали більш затребуваними.

Про переваги систем відеоспостереження сказано вже дуже багато. Вони й справді беруть на себе виконання важливих функцій, охороняючи приміщення та території від зловмисників та знижуючи рівня злочинів. Більше того, за твердженням експертів, встановлення відеокамер в офісі дозволяє суттєво підвищити ефективність діяльності співробітників. А ще бездротова мобільна система відеоспостереження може суттєво полегшити життя мами: вона дозволить контролювати ситуацію вдома.

Системи відеоспостереження бувають різними, отож перед тим, як перейти до її вибору, необхідно визначитися з функціями, які вона виконуватиме. Якщо вам потрібна потужна система відеоспостереження, то і її вибір потребує серйозного підходу.

Одним із найважливіших компонентів сучасних систем відеоспостереження є відеореєстратори. Сьогодні чимало виробників налагодили випуск цього устаткування, однак не вся продукція компаній є однаково якісною та доступною. Популярністю на ринку користуються відеореєстратори dahua. Відеоспостереження, а точніше, його якість, безпосередньо залежатимуть від якості та функціоналу вибраного відеореєстратора.

Ось тут увагу споживача привертає такий параметр, як якість запису. Цей параметр цікавить покупців дуже сильно, іноді навіть більше, ніж сума, яку доведеться заплатити за відеореєстратор, однак саме він дозволяє продавцям вдаватися до… спекуляції.

Справа в тому, що якість запису залежить від двох параметрів - дозволу запису (в основі цього показника – кількість точок, з яких складається кадр) та швидкості запису (сумарної кількості записаних за одну секунду кадрів) для всіх відеоканалів.

На практиці це виглядає приблизно так. Якщо відеореєстратор має вісім каналів, а загальна швидкість запису в параметрах вказана як 100 к/с, то максимальна швидкість для кожного каналу складе всього 12,5 к/с. Однак часто продавці та виробники з рекламною метою вказують тільки максимальні параметри, в результаті чого придбаний відеореєстратор не задовольняє вимог покупця.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.