Зачіска за … тисяч доларів США Автор: Lesly · Опубліковано: 13.07.2009 17:16 · Розділ: Цікаві факти

Кожен, хто тільки може собі це дозволити, витрачає величезні суми грошей на зачіску. Але в даному випадку мова піде про справді великі суми грошей, а саме про вартість послуг найдорожчого перукаря в світі.

Послугами Стюарта Філіпса (Stuart Phillips) можуть скористатися тільки бажаючі з непомірно товстими гаманцями. Перукар пропонує 3 VIP-пакети послуг, що включають не тільки стрижку.

Золотий пакет (від 16 300 дол. США) включає поїздку в лімузині з аеропорту до салону, легкий сніданок з шампанським по прибутті до салону, консультацію по догляду за волоссям, масаж шкіри голови, стрижку та укладку від самого Стюарта Філіпса, інструкції, як підтримувати форму зачіски та пропозиції щодо можливих її варіантів, підбір продукції від L’Oreal для догляду за волоссям вдома та поїздка назад до аеропорту.

Діамантовий пакет вартістю 32 000 дол. США розрахований на дводенне перебування в Лондоні та включає поїздку з дому до аеропорту лімузином, переліт літаком (місце І класу) до Великобританії, зустріч водієм лімузина та поселення в одному з кращих готелів країни, легкий сніданок, потім Стюарт Філіпс буде супроводжувати вас до салону, де ви отримаєте розширену консультацію по догляду за волоссям, вам проведуть сеанс масажу шкіри голови, зроблять стрижку, нададуть інструкції, як підтримувати форму зачіски та пропозиції щодо можливих її варіантів, допоможуть підбрати продукцію від L’Oreal, потім лімузином відвезуть назад до готелю, день або два ви зможете провести як душа бажає, після чого лімузин відвезе вас до аеропорту, а також зустріне в аеропорту, щоб відвезти до дому. Крім того частина коштів в цьому пакеті передбачена для доброчинності.

І третій, Платиновий пакет, є настільки дорогим, що вам необхідно буде зв’язуватися з салоном Філіпса і домовлятися про ціну. До речі, цей пакет включає здійснення будь-яких ваших бажань, включаючи приїзд майстра до вас до дому.

Джерело: 4billion.net


Інші новини розділу