"Київстар" запустив електронну бібліотеку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 22.03.2013 11:00 · Розділ: Освіта

Унікальну можливість безкоштовно скористатися послугами електронної бібліотеки отримали всі абоненти «Київстар» - з першого березня цього року оператор запустив новий проект під назвою «Магазин розумного контенту». До першого квітня триватиме тестування сервісу, отож абоненти зможуть користуватися послугою безкоштовно.

Головна мета проекту криється у популяризації процесу мобільного читання серед молоді в цілому та української літератури зокрема. Повідомляється, що доступ до частини творів, які вважаються суспільним надбанням, буде безкоштовним навіть після встановлення плати за користування електронною бібліотекою. Мова йде насамперед про найбільш знамениті твори таких українських класиків, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Коцюбинський, Леся Українка та інші.

Всього электронная библиотека від «Київстар» налічуватиме більше кількох сотень творів російських та українських класиків. До неї увійдуть також роботи сучасних вітчизняних авторів. Всім любителям сучасної літератури ресурс дозволить насолодитися творчістю Юрія Андруховича, Оксани Забужко, Любка Дереша, Василя Шкляра та Лариси Денисенко.

Користувачі мобільного порталу smart.kyivstar.ua зможуть читати книги, користуючись браузером свого мобільного пристрою. При цьому мова йде не лише про смартфони, але й про звичайні мобільні пристрої, які підтримують GPRS та передбачають встановлення Інтернет-браузера.

З початком квітня буде введено плату за користування порталом. Проте вона буде символічною – не цілих три гривні за тиждень. На цю суму не впливатиме кількість прочитаних книг.

За словами представників компанії, запуск сервісу повинен ознаменувати початок нового напряму діяльності «Київстар», який переслідуватиме не лише комерційні, але й соціальні цілі, адже проект покликаний розширити світогляд користувачів та популяризувати національну літературу.

Бета-тестування послуги проходило в грудні минулого року. Зручність електронної бібліотеки від «Київстар» випробували на власному досвіді фахівці та співробітники компанії. Тепер оператор планує створити версію порталу для ПК та планшетних комп'ютерів. Далі в планах – розробка мобільного додатку для Android та інших операційних систем. Окрім того, в недалекому майбутньому компанія планує запропонувати користувачам сервіс для електронних книг російською та українською мовами.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.