Такара Томі дав людям можливість розуміти мову тварин Автор: Lesly · Опубліковано: 13.07.2009 15:41 · Розділ: Нові технології

Такара Томі, виробник іграшок з Японії, заявляє, що йому вдалося розробити пристрій, який здатний перекладати "слова" собак на людську мову, а також аналізувати та повідомляти про емоції чотириногих улюбленців. Проте, цього разу – це не просто іграшка.

Фото взяте з сайту crunchgear.com
Фото взяте з сайту crunchgear.com

Винахід, що отримав назву "Bowlingual", розроблявся спільно з лабораторією акустичних досліджень та ветеринарами. Він не має дротів, але ваш улюбленець повинен носити на шиї спеціальний безпровідниковий мікрофон. Якщо перекладач вловлює звуки, що видає тварина (дальність передачі сигналу – 10 м), то, перед виводом результату на рідкокристалічний дисплей, аналізує "слова" тварини за допомогою спеціальних алгоритмів.

Крім тексту японською мовою, на дисплей виводяться в реальному часі графічні зображення, що означають емоції тварини. Загалом, на екран приладу може виводитися близько 200 текстових повідомлень та шість зображень, які вказують на настрій тварини: розчарування, радість, сум, тощо.

Більш того, всі отримані дані можна зберігати для подальшого аналізу. Пристрій обладнано функцією, що дозволяє вам спостерігати за емоційним станом вашого улюбленця, навіть тоді, коли вас немає вдома.

Вже 23 серпня цього року новинка буде продаватися в магазинах, за ціною 220 дол. США. Проте, на превеликий жаль, поки що це задоволення доступне тільки для японців, або осіб, що розуміють японську.

Джерело: crunchgear.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.