Диявол з біблійного серіалу виявився схожим на Барака Обаму Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2013 13:20 · Розділ: Події у світі

Цими днями скандал розгорівся навколо одного мінісеріалу, який транслюють по міжнародному супутниковому телеканалі The History Channel.

Серіал під назвою The Bible викликав незадоволення низки громадських діячів, які визнали, що марокканський актор Мохамен Мехді Уазанні, якому у фільмі дісталася роль Диявола, «надто скидається на президента США Барака Обаму».

Першим, кому схожість актора на американського президента впала у вічі, виявився популярний телеведучий на ім’я Гленн Бек, відомий своїми консервативними поглядами (він став першим, хто офіційно висловився про це). У Twitter’і Гленн підкреслив цю схожість, написавши: «Хто-небудь ще помітив, що Диявол з недільної серії The Bible виглядає в точності як Той Хлопець?».

Такого ж висновку дійшли й зарубіжні видання, а також тисячі телеглядачів, які переглядали фільм. Всього аудиторія серіалу налічує 14 мільйонів осіб.

У даному контексті глядачі пригадали й інший фільм – серіал під назвою «Гра престолів», у якому був епізод, де посаджена на кіл голова сильно скидалася на голову колишнього президента США Джорджа Буша.

Телесеріал показували на телеканалі HBO. В результаті образливий для політика епізод було вирізано.

Що ж стосується серіалу на біблійну тематику, то керівництво телеканалу Тhe History Channel рішуче відкинуло будь-яку схожість свого персонажа з президентом країни Бараком Обамою. Більше того, окрім звичайних пояснень телеканал навіть випустив з цього приводу спеціальну заяву, в якій зазначалося, що керівництво каналу відчуває глибоку повагу у ставленні до нинішнього президента США. В документі також підкреслюється, що популярні актори, обрані для зйомок в серіалі, пройшли суворий міжнародний кастинг.

Представники каналу висловили жаль з приводу виникнення скандальних асоціацій, які викликав у деяких людей згаданий персонаж. Творці кінофільму зазначили, що актор, який грає Диявола, набагато більше нагадує Джедая зі знаменитих «Зоряних воєн», якого Барак Обама називає найбільшим лиходієм в сучасній історії.

Повідомляється також, що актор Уазанні знімається у фільмах на біблійну тематику вже не вперше. Він відомий глядачеві за ролями в картинах The Satanic Angels, The Ten Commandments, In the Beginning і David, знятих задовго до того, як нинішній президент США Барак Обама очолив Білий дім.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу