Померлий геймер стане персонажем знаменитої гри Total War: Rome 2 Автор: lesya · Опубліковано: 20.03.2013 10:48 · Розділ: Розваги

Досить цікавим способом вшанувати пам’ять свого померлого фаната вирішила студія Creative Assembly – за окремим даними, розробники Total War увіковічнять його образ в новому персонажі чергової частини популярної франшизи. Так, герой Rome 2 зовні скидатиметься на померлого гравця.

Мова йде про геймера на ім’я Джеймс, який нещодавно помер від раку. Він повинен з'явитися в грі в образі римського солдата. На даний час невідомо, чи опиниться Джеймс у центрі якихось визначальних для гри подій, чи просто стане одним із учасників боїв у стратегії.

Нагадаємо, що світ дізнався про геймера Джеймса в минулому році. Тоді він побував у студії Creative Assembly, відвідавши розробників Total War в рамках ініціативи фонду Willow. Ця ініціатива дарує смертельно хворим людям унікальну можливість провести день так, як би їм того хотілося. Джеймс та його брат вирішили відвідати розробників Total War. Вони побували в студії одразу після анонсу Rome 2, таким чином геймер отримав можливість одним з перших познайомитися з грою. Хлопець також поспілкувався з керівництвом студії.

Крейг Лейкок, який на сьогоднішній день займає пост комьюніті-менеджера серії Total War, розповів журналістам, що співробітникам студії запам'ятався день, проведений з Джеймсом. За його словами, геймер з великим ентузіазмом поставився до проекту, висловивши кілька цінних міркувань стосовно низки нововведень у грі, запропонувавши свої ідеї. «На превеликий жаль, він не зможе побачити Rome 2, коли гра вийде у світ. Однак у нашій грі він залишиться живим, і кожного разу, коли я бачитиму його, я згадуватиму, яким класним хлопцем він був», - зазначив співробітник Creative Assembly.

У даному контексті зазначимо, що популярна сьогодні стратегія Total War: Rome 2 повинна вийти на PC вже в цьому році. Реліз гри запланований на жовтень, однак ця дата поки що не остаточна.

Зауважимо також, що це не перша ініціатива студії Gearbox такого роду: трохи раніше аналогічним чином розробники ігрових продуктів вшанували пам'ять свого фаната на ім'я Майкл Джон Мамаріл. Сталося це після того, як до творців Borderlands звернувся друг хлопця на ім’я Карло, який розповів, що він разом з Майклом були великими фанатами цієї гри. Після сумної розповіді хлопця у розробників з’явилася ідея додати образ геймера до сиквелу шутера. Таким чином в Borderlands 2 з'явився неігровий персонаж на ім'я Майкл Мамаріл, якого можна зустріти в місті Санктуарій.

Джерело: http://lenta.ru/news/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.