Кращий гравець Lineage 2 створив сервер Titan Автор: kseniya_www · Опубліковано: 19.03.2013 16:38 · Розділ: Нові технології

Усі знають, що DanielDefo - це найвідоміший гравець в Lineage 2. Тепер він є власником цього ігрового сервера. Зібрана ним команда щосили працює над якістю сервера, щоб він був цікавим для ігрових фанатів. Якщо ви зайдете на сайт, то ви зможете отримати найбільш детальну інформацію про те, що відбувається : зміни, оновлення, запуски, патчі.

Сайт пропонує гравцям рейтингову таблицю, яка в змозі тільки стимулювати новачків досягати ігрові вершини. Ви також можете на playdefo придбати адену, потім більше оперативними темпами ви зможете розкрутити свого персонажа.

На сьогодні сайт запущений з сервером Titan x2, цей сервер позиціюється без преміум-аккаунтів і без доната, працює як лоурент сервер х2.

При створенні цього сервера його творці постаралися від душі, вони вклали усі свої сили для того, щоб могли отримати оригінальне європейське складання. Такий виправлений організаторами сервер, яким він існує зараз, на сьогодні є тільки у самих власників сайту, а також у європейських ігрових партнерів.

Якщо ви станете геймером (гравцем) цього сайту, то вас чекають безліч нових друзів, а захоплюючі подорожі по грі не змусять вас нудьгувати. Івенти (події), які відбуваються на сервері, будуть базовими. Такі ж івенти відбуваються і на самомевроофі. Цей сервер успішно працює на платформі Hive Five Part 5. Власник сайту усі засоби, які можливо зібрати на грі, думає витратити на принадні призи для самих кращих гравців(геймерів), а також фінанси підуть на удосконалення сервера.

Саме тому у вас з'явилася реальна можливість придбати адену на сервері Titan x2. Це ви зможете зробити у будь-який слушний для вас час.

З початку запуску сервера Titan x2 впродовж перших двох місяців він буде цікавий абсолютно для усіх категорій гравців.

Впродовж перших двох місяців у геймерів буде можливість прийняти участь в запаморочливих битвах, гравці зможуть добувати самі кращі речі. Після закінчення двох місяців ігри, які будуть важкими, але захоплюючими, в грі залишаться тільки найкращі гравці, найсильніші. Якщо у вас є бажання зробити гру більше захоплюючою і щоб вона йшла швидше, вам пропонується можливість придбати адену дфш.

До того ж, як було написано вище, ці усі засоби організатори планують витратити на принадні призи, які планується вручити кращим гравцям. Не виключено, що одним з геймерів станете саме ви, адже так?


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.