У шведському дитячому таборі, організованому церквою, підліткам видавали "секс-дипломи" Автор: lesya · Опубліковано: 19.03.2013 12:06 · Розділ: Суспільство

Шведський батьків шокували організатори табору для дітей, які видавали чотирнадцятирічним підліткам дипломи про те, що вони «достатньо-кваліфіковані для сексу». Більше того, ці «секс-дипломи» видавали підліткам не будь-де, а в дитячому таборі, організованому представниками Лютеранської церкви. Неприємний інцидент стався в шведському місті Роннебю. В таборі підлітки проходили курс під назвою «Любов і сексуальність», після чого й отримали сертифікат, в якому зазначалося, що вони «достатньо кваліфіковані для сексу», пише у своїй статті журналіст Роб Вільямс.

У контексті скандалу, що спалахнув навколо цієї неоднозначної ситуації, місцевий пастор Матс-Ола Нілен пояснив, що організатор курсу стверджував, ніби є представником Шведської асоціації сексуального виховання. І лише згодом з'ясувалося, що ця людина вже багато років не працює в Асоціації.

«Скандал спалахнув, коли батьки поскаржилися, що їхні діти ще не доросли для сексу», - пише автор статті, пояснюючи, що в Швеції так званий «вік згоди» складає 15 років.

Як відомо, досягаючи цього віку людина має право вступати в інтимні взаємини.

До речі, в деяких країнах Європи межа «віку згоди» набагато нижча. Приміром, у Ватикані він є найнижчим у Європі і становить 12 років. А це означає, що у Ватикані дорослі можуть преспокійно вступати у статеві взаємини з дванадцятирічними дітьми, якщо останні дадуть на це згоду.

Цей закон ще називають «пережитком XIX століття». Так, тоді в італійському кримінальному кодексі вік сексуальної згоди якраз становив 12 років. Утворившись у 1929 році, Ватикан прийняв італійський кримінальний кодекс. Проте з того часу деякі зміни до кодексу все-таки вносилися. Приміром, було відмінено смертну кару, однак сексуального аспекту законодавства ці зміни так і не торкнулися. При цьому в самій Італії вік сексуальної згоди досяг 14 років.

Деякі правознавці, серед них і професор Манфред Новак з Відня, переконані, що Римо-католицька церква усвідомлено тримає вік сексуальної згоди на такому низькому рівні. На підтвердження своїх слів Новак наводить в приклад такі країни, як Мальта та Іспанія. На Мальті вік сексуальної згоди складає також 12 років, а в Іспанії його було збільшено до 13 років всього лише сім років тому.

Як відомо, в Європі немає країн, більш прихильних до католицизму, ніж Мальта та Іспанія. Зрозуміло, що до них належить і Ватикан...

Джерело: http://3rm.info

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.