Папа Римський Франциск І: "Або ми одружимося, або я стану священиком" Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2013 11:02 · Розділ: Релігія

«Це найкраще, що у нас є», - саме таке враження залишив у душі Амалії Дамонте новий Папа Римський Франциск І. З нинішнім понтифіком Амалія товаришувала в далекому дитинстві, і тоді він присягався з нею одружитися. Стаття, написана Матіасом Маріні та опублікована на сторінках видання La Repubblica, містить спогади літньої жінки про те, яким був Папа шістдесят років тому.

«Нехай засудить мене Свята Богородиця, якщо я обманюю», - говорить Амалія Дамонте. Саме вона була тією першою жінкою, якій Папа Франциск подарував своє нехай і дитяче кохання більше шістдесяти років тому. Тоді обоє дітей мешкали по сусідству в кварталі Флорес. За словами Амалії, одного разу Франциск надіслав їй листа, у якому намалював невеликий будиночок. До нього прикладалося пояснення наступного змісту: «Ми одружимося, і я збудую для нас цей будиночок». Цей лист повинен був стати підтвердженням почуттів юного Франциска до Амалії.

За словами жінки, вони з Франциском мешкали по сусідству і були друзями.

Одного разу хлопець вручив Амалії листа, однак на тому все й закінчилося - батьки Дамонте розлучили дітей саме через це послання.

Сім’я Амалії переїхала в інше місто, і жінка не бачилася з Хорхе цілих шістдесят років.

Амалія та молодий Франциск (фото з www.agregator.pro)
Амалія та молодий Франциск (фото з www.agregator.pro)

У розмові з журналістами видання Амалія Дамонте підтвердила, що тоді, шістдесят років тому, Хорхе і справді сказав їй, що стане священиком, якщо йому не вдасться з нею одружитися: «Я попросила його більше не гратися зі мною, оскільки мої батьки кожного разу карали мене, якщо бачили нас разом. Хорхе розсердився і сказав мені, що якщо не зможе одружитися зі мною, то вибере долю священика. Тоді нам було всього по 11 років. Ми були занадто малими».

За словами Амалії, їй не вдалося зберегти листа, оскільки її мати одразу ж порвала його на шматки.

«Він - найкраще, що у нас є», - говорить Амалія про Папу. «Він благородний чоловік. Він коректний у всьому, що говорить та робить. Якби мені пощастило знову його зустріти, то я обов’язково попросила б його робити все так, як велить йому серце. Я попросила б його ніколи не забувати про найбільш нещасних. Я завжди молюся за нього. Я знаю, що за своє життя він переніс багато страждань. Тому я завжди молилася, щоб він досяг того, чого повинен досягти. І він впорався зі своїм нелегким завданням», - поділилася своїми спогадами подруга дитинства Папи Франциска.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.