Кілька цікавих концепцій шин майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2013 13:29 · Розділ: Авто-мото

Фото з www.spicytec.com
Фото з www.spicytec.com

Сучасний світ переповнений новітніми технологіями. Вони оточують нас всюди, стаючи невід’ємною частиною як нашого повсякдення, так і майбутнього. Це стосується великою мірою автомобільної промисловості, розвиток якої відкрив широкий простір для впровадження найрізноманітніших новітніх технологій в життя.

В умовах високої конкуренції виробники автомобілів намагаються максимально удосконалити свою продукцію, розширивши таким способом коло користувачів. Не остання роль в процесі створення автомобілів майбутнього відводиться різного роду розробкам, покликаним перетворити сучасні шини на потужні агрегати, які б були максимально економічними, безпечними та ефективними.

І ось наприкінці минулого року корейські студенти на атовиставці у Лас-Вегасі представили кілька унікальних концепцій шин. Зауважимо, що корейские шины завоювали популярність та визнання завдяки своїй якості та доступності, а тепер вони асоціюватимуться у споживачів ще й з оригінальністю та унікальністю.

Так, в рамках виставки SEMA було представлено кілька футуристичних концепцій компанії Hankook Tire. Всезагальне визнання та схвалення отримали шини Tiltread, основна ідея яких в тому, що вони здатні нахилятися під кутом до дорожнього покриття, що збільшує площу зчеплення з дорогою. Це стає можливим завдяки особливій конструкції – шина складається з трьох паралельних секцій. Розробником цього концепту став студент Бен Завала.

Не менше галасу наробила і розробка Марка Херна, який представив шини Motiv, здатні в разі потреби змінювати висоту протектора, а це справжнє досягнення для поганих доріг.

Трохи інше бачення шин майбутнього продемонструвала компанія Bridgestone, яка основний акцент зробила на екологічному аспекті своє продукції. Повністю екологічні шини виробника були представлені на шоу, яке проходило в минулому році в Парижі.

На автошоу в Парижі компанія Bridgestone представила концепт-шину майбутнього, повністю створену з екологічної сировини. Компанія виготовлятиме шини з натурального каучука, використовуючи міцні рослинні волокна, а також матеріали, синтезовані з біомаси, що замінять шкідливі для екології синтетичні гумові суміші. Компанія використовуватиме також рослинні жири та олії.

Говорячи про шини майбутнього, неможливо оминути увагою шини, розроблені компанією Polaris. Ці непневматичні шини виготовлені з особливого міцного та водночас еластичного композиту, що робить їх незамінними в умовах бездоріжжя. Окрім того, шини повністю захищені від проколів та практично не зношуються.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.