Німецьким жінкам дозволять народжувати анонімно Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2013 19:52 · Розділ: Суспільство

Фото з med-info.ru
Фото з med-info.ru

За офіційною статистикою, в Німеччині протягом останнього десятиліття - з 1999 року по 2010 роки - було виявлено близько однієї тисячі підкинутих дітей. І хоча кількість підкинутих новонароджених у порівнянні з іншими державами доволі невисока, влада країни вирішила вжити відповідних заходів.

Так, уряд Німеччини підготував законопроект, який дозволяє жінці, що виношує небажану дитину, звертатися в пологовий будинок під вигаданим ім'ям. Передбачається, що закон дозволить скоротити кількість небезпечних пологів за межами лікарень, надавши альтернативу матерям, які підкидають своїх новонароджених немовлят чужим людям.

В законопроекті зазначено, що дитина зможе дізнатися справжнє ім’я своєї матері лише після досягнення нею шістнадцяти років.

До речі, за даними експертів, кількість підкинутих немовлят в останні роки збільшується у всіх європейських країнах.

У даному контексті правозахисники переконані, що існуюча практика вимагати у породіллі посвідчення особи і підштовхує жінок, які виношують небажане немовля та бояться розголосу, народжувати таємно. Часто ці небезпечні пологи проходять вдома або в підпільних клініках.

Народжені таким способом діти, зазвичай покинені матерями, втрачають будь-які шанси коли-небудь дізнатися про своє походження.

Як уже зазначалося вище, згідно з офіційною статистикою за 11 років в Німеччині було знайдено близько тисячі підкинутих дітей.

При цьому новий закон про конфіденційність дітонародження дозволить жінкам у свідоцтво про народження своєї дитини вписувати вигадане ім'я. Після цього таку дитину віддадуть на всиновлення.

Після цього дані про батьків - справжні або ж вигадані - будуть запечатані в конверт та віддані на зберігання в спеціальне агентство на шістнадцятирічний термін. По його завершенню дитина отримає право розкрити конверт.

У даному контексті міністр Німеччини у справах сім'ї Кріштіна Шредер висловила сподівання, що новий законопроект допоможе хоча б частково вирішити проблему підкинутих дітей. При цьому він не покликаний зменшити кількість немовлят, від яких відмовилися матері, а просто повинен зменшити кількість власне підкинутих дітей – за рахунок того, що жінки, не остерігаючись осуду, віддаватимуть дітей у притулки.

У тому випадку, якщо парламент Німеччини затвердить документ, закон вступить в силу вже в травні 2014 року.

Джерело: http://www.bbc.co.uk

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.