"Джанго звільнений" стане першим фільмом Тарантіно, який покажуть у Китаї Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2013 12:35 · Розділ: Кіно

Кадр з фільмуДжанго
Кадр з фільмуДжанго

Фільм знаменитого режисера Квентіна Тарантіно «Джанго звільнений» («Django Unchained») вже зовсім скоро вийде в прокат в Китаї. Таким чином картина стане першою роботою режисера, яку покажуть на великих екранах цієї країни.

Вестерн Квентіна Тарантіно, який вийшов на екрани 25 грудня 2012 року (у США) та в середині січня у Росії, в КНР покажуть в квітні цього року.

Фільм оповідає історію, яка сталася на півдні США в 1850-х роках, за два роки до скасування рабства в країні. В центрі сюжету – раб на ім’я Джанго, якого доля зводить з мисливцем за головами доктором Кінгом Шульцом. Останій заробляє на життя тим, що вбиває злочинців, за яких влада штатів дає йому винагороду. Джанго та Кінг стають партнерами. Колишній раб допомагає Шульцу вбивати, а той у свою чергу зобов’язався допомогти чорношкірому в пошуках його дружини. Саме бажання визволити Бронхільду і зводить мисливців за головами з рабовласником Келвіном Кенді.

В цілому фільм досить глибокий за змістом – на тлі загальної картини рабства показується доля одного чорношкірого, який, однак, відрізняється від решти рабів тим, що він… не раб. Так, незважаючи на кайдани, які сковують ноги та руки Джанго, жорстоким рабовласникам не вдалося вбити в ньому вроджене прагнення до свободи та виховати покірність. Джанго чекає лише сприятливого для звільнення моменту, і доля дарує йому шанс в особі Дантиста. Дивно, але роки, проведені в рабстві, не перетворили Джанго в озлобленого на людей собаку, і не знати, чи став би він колись вбивати та мстити, якби не прагнення звільнити Бронхільду.

У фільмі зацікавлений глядач знайде багато цінного. Це і глибокий філософський зміст окремих моментів, і неоднозначні образи персонажів, і чисто «тарантіновська» кривава розправа наприкінці фільму…

Можливо, замало уваги приділено висвітленню проблеми рабства, адже в принципі під час перегляду фільму більше хвилюєшся з приводу Джанго та Шульца, аніж замислюєшся над долею заляканих та часом безхребетних рабів. І при бажанні у фільмі можна відстежити ідею, ніби знаходить той, хто шукає. Джанго декілька разів намагається втекти з рабства, і врешті-решт в нього з’являється шанс на звільнення. І якщо в першому випадку він був всього лише пасивним спостерігачем власного звільнення, то, скуштувавши ковток свободи, він вже не зможе жити в неволі – вдруге Джанго визволяється сам. Якщо ж сидіти, склавши руки, й чекати сторонньої допомоги, то можна все життя гнути спину на когось, так і не діждавшись омріяного визволення.

Критики неоднозначно сприйняли новий проект Тарантіно, хоча в переважній більшості високо оцінили його роботу. Так, картина «Джанго Звільнений» отримала два Оскара, при цьому номінувався фільм у п’яти номінаціях. На даний час картина Квентіна Тарантіно встигла зібрати в прокаті 402 000 000 доларів США, в той час як бюджет фільму склав 100 мільйонів доларів.

Джерело: http://newsland.com/

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.