Леді Гага їздитиме на золотому інвалідному візку Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2013 10:30 · Розділ: Музика

Знаменита та не менш епатажна співачка Леді Гага вирішила пересуватися на золотому інвалідному візку. Та якщо раптом комусь видасться, що це – черговий вибрик Леді Гаги, то насправді все зовсім не так – просто трохи раніше знаменитість перенесла складну операцію на бедрі, отож тепер на деякий час буде прикута до інвалідного візка. І оскільки сама співачка дуже неординарна, то й інвалідний візок в неї буде незвичайний – Леді Гага замовила собі золотий інвалідний візок, довіривши роботу над ним відомому дизайнеру компанії «Mordekai» Кену Борохову.

Два роки тому дизайнер заснував власну фірму Mordekai, і вже встиг попрацювати з такими зірками, як репер Кайне Уест та співачка Нікі Мінаж. Кен розповів, що матеріали для виготовлення ювелірного інвалідного крісла йому довелося збирати по всій країні.

«Я хотів, щоб моє творіння виглядало, як трон. Колеса крісла та інші його металеві елементи вкриті золотом, а виготовляли їх в Далласі. Сама конструкція збиралася в Медісоні в штаті Вісконсін. Що ж стосується самого сидіння візка, то воно виготовлене зі шкіри молодого бичка», - розповів Кен Борохів.

До речі, відомий дизайнер зізнався, що особисто з Леді Гагою не спілкувався, тому йому достеменно невідомо, чи має намір співачка використовувати візок за призначенням.

Повідомляється, що рама та спиці коліс візка повністю вкриті золотим шаром загальною вагою в 24 карати. Саме сидіння виготовлене з чорної шкіри, при цьому воно має спеціальну накидку, що дозволяє повністю накрити людину, яка в цьому кріслі сидить.

За словами Борохова, ідея створення унікального інвалідного крісла, в якому королева епатажу змогла б носити своє екстравагантне вбрання, його надзвичайно зацікавила і, на його думку, задум вдалося якнайповніше втілити в життя.

Нагадаємо також, що минулого тижня Леді Гагу прооперували в зв'язку з розривом хряща в правому стегні. Такі травми частіше за все трапляються у спортсменів і танцюристів. На виздоровлення зазвичай необхідно близько шести тижнів.

До речі, серед шанувальників поп-співачки ходять чутки, ніби Леді Гага вже влітку цього року планує вийти заміж за свого бой-френда Тейлора Кінні, який знімався в знаменитому серіалі «Щоденники вампіра». Закохані почали зустрічатися ще влітку 2011 року, тепер вони мешкають разом в Чикаго. Весілля заплановане на літо, адже, за словами близької подруги Гаги, у співачки та її бой-френда саме влітку буде трохи більше вільного часу.

Джерело: http://www.segodnya.ua

Інші новини розділу