Джастін Бібер заплатить штраф за занадто довгий концерт Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2013 18:24 · Розділ: Музика

Знаменитого канадського співака Джастіна Бібера цими днями оштрафували майже на півмільйона доларів за… надто довгий концерт. Точний розмір штрафу становить 450 тисяч доларів, а присудили його Біберу за занадто довгий виступ, який відбувся четвертого березня на лондонській арені О2. Таке рішення було прийняте представниками муніципальної ради району Ґрінвіч.

Справа в тому, що концерт повинен був закінчитися о 23:00 за місцевим часом, однак з якихось непередбачуваних причин виступ розпочався на дві години пізніше, ніж планувалося спочатку. Через це Джастіну Біберу довелося співати для своїх шанувальників до 23:30. В результаті виходить, що за кожну «зайву» хвилину свого виступу поп-виконавцю доведеться заплатити по 15 тисяч доларів (10 тисяч фунтів).

Рішення, прийняте ґрінвічським муніципалітетом, повинне хоч трохи втішити ті тисячі шанувальників, які пішли з концерту, так і не дочекавшись його початку, щоб встигнути на останній поїзд у метро.

У даному контексті молодий співак, якому першого березня цього року виповнилося 19 років, вибачився перед шанувальниками, пояснивши, що з його вини концерт затримався всього на сорок хвилин, тоді як решту часу було витрачено на вирішення низки технічних проблем.

На своїй сторінці в Twitter’і Бібер ще раз приніс вибачення своїм 35 мільйонам шанувальників, додавши, що насправді це був чудовий концерт, яким він по-справжньому пишається.

Що ж, схоже, іншої думки з цього приводу дотримуються шанувальники Джастіна Бібера. Настільки тривала затримка концерту викликала хвилю обурення серед юних фанатів канадського виконавця. Шанувальники просто освистали спізнілого співака. А оскільки переважна більшість фанатів Джастіна - дівчатка шкільного віку, їм довелося піти з концерту, так і не дочекавшись початку виступу.

Засудили поведінку Бібера й відомі критики, назвавши її неприпустимою для молодого виконавця – мовляв, Джастін змусив чекати шанувальників стільки, скільки б дозволила собі хіба що рок-зірка першої величини.

До речі, штраф, який присудили Біберу, не є першим у своєму роді. В листопаді минулого року суму в 320 тисяч доларів (200 тис. фунтів) присудили заплатити легендарній британській групі The Rolling Stones. Причиною також став занадто тривалий виступ, який на 35 хвилин перевищив обумовлену в договорі тривалість.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru

Інші новини розділу