Що може налякати чоловіка при виборі супутниці свого життя? Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2013 12:58 · Розділ: Суспільство

Фото з www.liveinternet.ru
Фото з www.liveinternet.ru

Напевне, багатьом жінкам та дівчатам хоча б раз у житті доводилося замислюватися над тим, чому їхні партнери уникають бесід про весілля. Здавалося б, і кохання є, і взаєморозуміння, та й живуть разом ось уже кілька років, а до одруження справа так і не доходить… Чого ж насправді бояться чоловіки?

Перше, що може злякати потенційного нареченого, - це втрата свободи. Чоловікові важливо розуміти, що ніхто не обмежує його дій. Це розуміння служить підтвердженням чоловічої самодостатності. І якщо рано чи пізно перед чоловіками постане вибір між звичними гулянками з друзями, випадковими знайомствами і контактами або обмеженим часом на розваги, контролем дзвінків та повідомлень і фейс-контролем біля дверей, то не завжди він вибере другий варіант. Отож жінкам, принаймні до весілля, варто замислитися над своєю поведінкою, яку більшість чоловіків розцінять як посягання на особисте життя.

Другою річчю, яка може перетворити чоловіка у закоренілого холостяка, є побут. Справа в тому, що в повсякденному житті чоловіка є багато речей, які стали йому настільки звичними та близькими, що жіноче бажання їх змінити може добряче попсувати життя. Так, дверцята, які скриплять роками, або спосіб нарізання цибулі в салат не потребують удосконалення! Якщо ж жінка спробує навести лад в квартирі чоловіка, він не зможе спокійно дивитися на те, як хтось ламає його сімейні устої...

Не варто переборщити й з родичами. Адже попри всі анекдоти і жарти, теща – це справді те, що може суттєво попсувати сімейне життя молодої пари. Так, до пори до часу поради «другої матері» сприймаються чоловіком цілком нормально та адекватно, однак коли справа доходить до «ми з мамою вирішили, що тобі пора просити підвищення на роботі», все може докорінно змінитися. Тому ні в якому випадку не варто дозволяти батькам вперто та надто відверто втручатися у ваше сімейне життя. При цьому стосується це обох сторін.

Окрім того, чоловіки бояться відповідальності. Молодий самотній чоловік несе відповідальність тільки за власне життя, що дозволяє йому з головою занурюватися у всілякі авантюри, відчути сплеск адреналіну чи ще щось. Поява дружини, а згодом і дітей, повісить на плечі чоловіка тяжкий вантаж відповідальності за своїх близьких. І лише мудрій жінці вдасться довести, що удвох все-таки краще, ніж самому, нехай і з адреналіном та свободою.

А ще кожен чоловік боїться помилитися. Адже не впевнившись у своїх почуттях, чоловік ризикує не лише своїм щастям, але й долею тієї, з якою одружується. Тому в даному випадку чоловікові потрібен час, і тиснути на нього не варто.

Джерело: http://oko-planet.su

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.