Polaris випустить "вічні" шини Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2013 13:51 · Розділ: Авто-мото

Відома американська компанія Polaris вже в недалекому майбутньому планує розпочати продаж свого найновішого винаходу – непневматичних шин (NPT). Основна особливість цих шин полягає у використанні спеціального композиту, який значно продовжує термін експлуатації продукту.

Окрім того, нові шини від Polaris поєднують в собі властивості власне шини, і колеса, виконуючи функції обох одночасно. Зовнішній обід цієї «шини-колеса» виготовлений зі стандартної шинної гуми. Цей шар має звичайні протектори, а при необхідності їх можуть обладнати шипами. Основна перевага шин у внутрішній оболонці. Ця внутрішня структура створена із запатентованого композиту. Вона поєднує в собі надзвичайно високу міцність та гнучкість; при цьому вона здатна запам’ятовувати форму. Завдяки своїй унікальній будові колесо м'яко поглинає нерівності ґрунту, а жорсткість перегородок дозволяє витримувати вагу кузова. Відсутність камери для повітря усуває загрозу проколів.

Всередині шин - особливий композит
Всередині шин - особливий композит

Повідомляється, що на сьогоднішній день альянс Polaris у співпраці з компанією Resilient Technologies, яка і є безпосереднім винахідником NPT, провів широкомасштабні випробування нових шин. Їх використовували на позашляховиках, пікапах та військовій спецтехніці. В результаті виявилося, що навіть після 5000 годин пересування майже непрохідним бездоріжжям на шинах не виявили жодних ознак зносу. Більше того, в ході випробувань автомобіль з тестовими шинами, перетинаючи залізничні колії, наткнувся на сталевий прут, який встромився в покришку, пробивши її наскрізь. Однак і після цього поведінка шини не змінилася.

Шини випробовувалися на військовій техніці
Шини випробовувалися на військовій техніці

Автори винаходу розраховують на високий попит на NPT в основному серед власників позашляховиків; при цьому вони переконують, що винайдені ними шини чудово підходять для повсякденного використання та навіть для їзди на спортивних машин. Непневматичні шини, за словами авторів винаходу, вирізняються не лише надійністю, але й зниженим рівнем шуму, кращим зворотним зв'язком з кермом, а також економічністю при ремонті. Ціни на нові «вічні» шини будуть помірними. Представники компанії Polaris у даному контексті підкреслили, що роботи над створенням непневматичних шин вже протягом тривалого часу ведуться такими гігантами, як Michelin та Bridgestone, проте на сьогоднішній день лише їм вдалося довести прототип до серійного застосування.

Джерело: http://subcar.org

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.