У Бельгії збудували готель у вигляді троянського коня Автор: lesya · Опубліковано: 13.03.2013 11:00 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, на сьогоднішній день в цивілізованому світі не знайдеш людини, яка б ні разу в житті не чула легенди про троянського коня. Посприяв цьому й кінематограф, і давньогрецька міфологія, що оповідає про дерев'яного коня, який різко змінив хід знаменитої Троянської війни.

З історії відомо, що причиною цієї війни стало викрадення гречанки Єлени, дружини царя Менелая, вчинене троянським царем Парісом. Обложивши Трою, данайці вирішили піти на хитрість. Вони спорудили з дерева величезного коня, всередину якого помістили своїх найкращих воїнів. Троянці, не чекаючи лиха, завезли коня в межі міста, за що й поплатилися: вночі кінь «випустив на волю» «ув’язнених» данайців, і Трою було захоплено.

Троянський кінь
Троянський кінь

Всім, кому до вподоби ця історія, пряма дорога в… Бельгію. Так, саме тут, в невеликому містечку Durbuy, розташованому в провінції Люксембург, знаходиться готель La Balade des Gnomes, створений у вигляді Троянського коня.

Унікальний готель майже в точності відтворює міфологічного «Троянського Коня». Невеликі кімнати всередині готелю приваблюють скромністю та простотою. Незважаючи на невеликі розміри, в готелі є всі необхідні зручності. Більше того, відвідувачі навіть можуть скупатися в старовинній ванні.

Всередині готелю
Всередині готелю

Всього в готелі не більше десяти номерів, у яких все виготовлене з дерева. Ця чарівна споруда дозволяє відвідувачам всього за 115 євро на добу відчути на собі древню міфологічну атмосферу, отож і відбою від відвідувачів у La Balade des Gnomes немає.

Номер готелю
Номер готелюЩе одним не менш цікавим проектом готелю, виготовленого у формі тварини, стала споруда Kumbuk River Resort в Шрі-Ланці. Ця двоповерхова вілла споруджена у формі слона, всього в ній є чотири номери, які можуть одночасно прийняти близько дванадцяти осіб. Розташовується еко-«слон» в курортному містечку, тому й вартість проживання тут становить близько 250 доларів на добу.

Якщо ж троянські коні та слони вам не до вподоби, і ваша любов до тварин виливається у традиційну дружбу з собаками, тоді вам прийдеться до смаку готель в Айдахо (США), збудований у формі собаки. Зовнішній вигляд цього готелю не такий привабливий, як у його попередників: американський готель у формі собаки виготовлений не з дерева, отож у нього відсутній незрівнянний шарм, властивий дерев’яним будиночкам. Однак любителі братів наших менших обов’язково оцінять те, що інтер'єр будівлі повністю присвячений «собачій» темі. Приємно вразить постояльців і те, що їжа, яку тут готують, набагато краща за «собачу», а з нечисленних вікон відкриваються мальовничі краєвиди гір та околиць.

Джерело: http://infuture.ru/

Інші новини розділу