Бразильці поторгуються за право позбавити незайманості ляльку Валентину Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2013 19:41 · Розділ: Події у світі

Іноді видається, що людським збоченням немає меж. Та якщо раніше їх намагалися приховати, остерігаючись осуду з боку інших, то, схоже, не за горами той час, коли бути збоченим стане… модно. Так, приміром, цими днями бразильці поторгуються за право позбавити невинності ляльку Валентину.

Невинність цієї секс-ляльки продадуть в рамках аукціону, організованого британським секс-шопом. Переможець цього аукціону отримає право на перший статевий контакт з гумовою лялькою, створеною із застосуванням новітніх технологій. За словами організаторів торгів, матеріал, з якого виготовлена симпатична шатенка на ім’я Валентина, на дотик дуже нагадує шкіру людини. Початкова ціна лоту магазину Sexonico склала 5 тисяч доларів США, а на сьогоднішній день ставки вже перевищили суму в 105 тисяч зелених.

Аукціон триватиме до 31 березня.

Переможцеві, окрім Валентини, дістанеться додатковий пакет призів. «Закохані» отримають можливість провести ніч в президентському номері готелю Motel Swing в місті Сан-Паулу, повечеряти при свічках, випивши келих французького шампанського, прийняти ароматичну ванну з пелюстками троянд.

Окрім того, якщо переможцем аукціону стане мешканець іншого міста, йому оплатять вартість квитків в обидва боки.

Повідомляється також, що Валентині подарують еротичну білизну, а її кавалеру - цифрову камеру, яка дозволить зняти сексуальні пригоди пари.

Для того, щоб потенційні покупці могли належно оцінити гумові принади Валентини, секс-шоп опублікував велику кількість фотографій ляльки в різних «звабливих» позах. Про саму «незайману» на сайті Інтернет-магазину сказано: «У неї зелені очі, пухкі губи, пишні груди та надзвичайно спокусливе тіло, яке змушує заздрити всіх жінок».

Повідомляється також, що цей аукціон приурочений до міжнародної виставки еротичних аксесуарів, яка стартувала минулого тижня в Бразилії. В рамках заходу ляльку Валентину вперше покажуть широкій публіці. За словами адміністрації секс-шопу, сексуальна та спокуслива Валентина обов’язково сподобається чоловікам.

А трохи раніше один голландський секс-шоп випустив у продаж «Презервативи Папи Римського». Щоправда, така скандальна назва служила не лише для привернення уваги та збільшення продажів, але й для висловлення своєрідного протесту проти позицій Папи та Ватикану стосовно використання презервативів і контрацепції в цілому.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу