В Донецьку "виріс" кам'яний парк Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.07.2009 09:25 · Розділ: Культура

На околиці Донеччини з'явився кам'яний парк. Богатир з Дружковки, Юрій Артемов та його учні виготовили та розмістили на шести гектарах пустиря близько п'ятдесяти скульптур. Парк спланований за принципом древньослов'янського календаря і розділений на тематичні сектори. Тут оселилися відомі історичні персонажі: Володимир Мономах, княжна Ольга і Михайло Кутузов. Щоправда, всі вони кам'яні.

Фото взяте з сайту vp.donetsk.ua
Фото взяте з сайту vp.donetsk.ua

Камені для майбутніх скульптур Юрій Артемов майже 10 років збирав по різних куточках Донбасу. У променях сонця вони змінюють колір і майже оживають. Майстер, розповідає: "Камінь – це такий своєрідний матеріал, таке диво, яке багато мільярдів років знаходилося в землі, насичувалося енергією сонця, води і воно живе, а його енергія передається людям".

Найближчим часом в парку кам'яних фігур влаштовуватимуть екскурсії для туристів. А поки колишній пустир на околиці провінційного містечка став улюбленим місцем для місцевої молоді та дітей.

Джерело kp.dn.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?