Елтон Джон зажадав окремого готельного номеру для своїх окулярів Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2013 12:05 · Розділ: Музика

Знаменитий британський співак Елтон Джон неодноразово привертав увагу публіки не лише своїм беззаперечним талантом, але й скандальними вибриками. Окрім того, що виконавець живе в парі зі своїм коханцем, з яким на даний час, до речі, виховує вже двох дітей, старина Джон полюбляє шокувати громадськість своїми часом аж надто нестандартними вчинками.

Приміром, нещодавно він поселився в готелі, зажадавши від адміністрації окремого номеру для своїх окулярів. При цьому Елтону заманулося, щоб у приміщенні з окулярами було дотримано певної температури та вологості.

Як відомо, любов до різноманітних окулярів та оправ Елтон Джон проніс через усе життя. На даний час сер Елтон знаходиться в Бразилії – там у нього запланований невеликий тур з чотирьох концертів. Знаменитий британець зупинився в п'ятизірковому готелі OuroMinas в Белу-Орізонте. Елтон Джон, як годиться, зняв номери для себе та своїх численних помічників, винайнявши окремий номер для своїх… окулярів.

Виявляється, що в такої чудної вимоги зірки є цілком обґрунтоване пояснення – незважаючи на те, що окуляри займають зовсім не стільки місця, щоб не могли поміститися в номері співака, вони вимагають особливих умов зберігання. Окуляри потрібно зберігати при найсуворішому температурному режимі та вологості - в приміщенні з окулярами весь час повинна підтримуватися температура не більше шістнадцяти градусів за Цельсієм.

Виникає справедливе запитання: як в таких окулярах сер Елтон ходить по вулиці? Де він їх перевозить? І невже надягає лише тоді, коли в приміщенні витримана температура в шістнадцять градусів?..

Щоправда, 65-річний виконавець продемонстрував і свої зоряні примхи. Елтон зажадав, щоб у його номері та гримерках в концертних залах стояли величезні вази з червоними та білими трояндами, щонайменше, чотири пляшки брусничного соку, велика сулія зі свіжим молоком та дві пляшки вина PinotGrigio із винограду гарного врожаю. Високими виявилися й вимоги сера Елтона до води - в номері постійно повинні знаходитися вісім маленьких пляшок «Евіан» та 12 - «Сан-Пеллегріно».

Окрім того, у райдері знаменитості, за даними DailyMail, зазначена наявність кабельного телебачення з обов'язковим набором спортивних каналів, в тім числі й місцевих. Справа в тому, що сер Елтон - великий шанувальник футболу. В один період він навіть був власником одного клубу англійської прем'єр-ліги під назвою «Уотфорд». Ще одна обов'язкова вимога – наявність окремої міжнародної телефонної лінії.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу