У США іграшкових солдатиків визнали пропагандою насильства Автор: lesya · Опубліковано: 12.03.2013 09:32 · Розділ: Суспільство

Трагедія, яка сталася раніше у США в початковій школі, дотепер породжує нові хвилі суперечок про використання та доступності вогнепальної зброї в країні, піднімаючи безліч запитань стосовно виховання сучасних дітей та молоді і пропаганди насильства.

Однозначної думки з цього приводу немає: одні переконують, що легкий доступ до зброї й породжує трагедії на зразок тієї, що сталася в Коннектикуті, тоді як інші гаряче доводять, що причина тут зовсім в іншому, а зброя в дійсності лише допомагає захистити себе та своїх близьких від насильників, убивць, ґвалтівників тощо. Словом, скільки людей, стільки й думок.

І ось нещодавно в одній американській школі стався випадок, який би так і залишився непоміченим, якби не трагедія в Ньютауні. Цими днями директор школи в американському штаті Мічіган відібрала у третьокласника іграшкових солдатиків, якими його мати прикрасила випечені з нагоди дня народження хлопця тістечка. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Пізніше вилучені у школяра Хантера Фаунтіна (Hunter Fountain) іграшки директор повернула його батькам, пояснивши, що іграшкові солдатики пропагують серед дітей насильство, тому використання цих іграшок в якості прикраси для тістечок виглядає, м’яко кажучи, некоректно, особливо у контексті нещодавніх вбивств у початковій школі «Сенді Хук».

За словами представників навчального закладу, на сьогоднішній день в американському суспільстві спостерігається тенденція, коли батьки принципово відмовляються купувати дітям іграшкову зброю чи солдатиків, натомість купують різні інструменти e-instrument. З цієї причини школа тим більше не може дозволити учням дарувати однокласникам подібні іграшки, вже з однієї лише поваги до поглядів цих батьків.

У відповідь на це батько учня, Кейсі Фаунтін (Casey Fountain), висловив протест. Він зауважив, що іграшки, використані в якості прикраси для торта, зображували американських військовослужбовців часів Другої світової війни. Отож анінайменшого зв’язку між ними і вбивцею з «Сенді Хук» просто бути не може. «Ми просто переборщили з політкоректністю», - заявив він, уточнивши, що йому, як батькові, й самому далеко не байдужа безпека дітей в школах.

Нагадаємо, що інцидент у школі «Сенді Хук», розташованій в американському місті Ньютаун, стався 14 грудня минулого року. Тоді 20-річний Адам Ленза застрелив з пістолета, який належав його матері, 20 дітей та шістьох дорослих, застрелившись згодом сам. Подія спровокувала в США дискусію про необхідність посилити правила придбання та зберігання зброї.

Джерело: http://lenta.ru/news/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.