Через п'ять років з'явиться препарат, який продовжить тривалість життя до 150 років Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2013 20:41 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з shkolazhizni.ru
Фото з shkolazhizni.ru

Нещодавно фармацевти зробили досить цікаву заявку, повідомивши світові, що вже в недалекому майбутньому представлять препарати, які дозволять продовжити середню тривалість людського життя до 150 років. І що найцікавіше: за даними Daily Mail, ці лікарські препарати дозволять не лише жити довше, а подарують чудову можливість максимально продовжити молодість, уповільнивши процеси старіння. Ці препарати стануть доступними вже в найближчі п’ять років.

За словами розробників цього диво-препарату, нові ліки є синтетичними варіантами елементу ресвератролу, якого вдосталь в червоному вині. Вважається, що ці речовини мають омолоджувальний ефект, що криється у стимуляції активності білка SIRT1.

Цей білок, за твердженням фахівців, «вмикається» природним обмеженням вживаних калорій та фізичними вправами, однак його рівень в нашому організмі, як виявилося, можна підвищити за допомогою спеціальних активаторів, найбільш поширеним серед яких і є ресвератрол. Проте нещодавно спеціалісти фармацевтичного гіганта GlaxoSmithKline розробили чотири тисячі синтетичних активаторів, які є набагато потужнішими, ніж ресвератрол.

Три препарати, які вчені вважають найперспективнішими, на даний час вже пройшли попередні випробування на пацієнтах, що страждають різними захворюваннями, включаючи рак та хвороби серцево-судинної системи. Результати застосування препаратів виявилися багатообіцяючими. Окрім того, обмежені випробування цих ліків проводилися й на людях, які страждають цукровим діабетом та з хворими на псоріаз. В результаті вчені виявили покращення метаболізму в групі піддослідних з цукровим діабетом та скорочення почервоніння шкіри в учасників дослідження, хворих на псоріаз.

Професор генетики Девід Сінклер з Гарвардського університету вважає, що першим в масовий продаж надійде препарат, призначений для лікування діабетиків. «Він імітуватиме всі переваги дієти та фізичних вправ, не чинячи ніякого впливу на вагу», - розповів фахівець.

«Зрештою, ці препарати лікуватимуть одне захворювання, запобігаючи, на відміну від багатьох сучасних ліків, появі ще двадцяти інших. По суті, вони зможуть уповільнити процес старіння», - говорить Сінклер. Окрім того, нові ліки зможуть використовуватися не лише для лікування, але й для запобігання появи серцево-судинних захворювань.

За твердженням учених, у випадку, якщо нові ліки успішно пройдуть всі випробування, то допоможуть деяким людям дожити до 150 років.

Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.