Алкоголь в ООН та п'яні дипломати на засіданнях Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2013 13:41 · Розділ: Політика

Світова громадськість та політики всерйоз стурбовані тим, що міжнародні дипломати, члени Організації Об’єднаних Націй, полюбляють вживати спиртні напої безпосередньо під час робочих засідань. Виразником цієї стурбованості став кореспондент популярного видання Corriere della Sera Ельмар Бурк, опублікувавши на сторінках сайту відповідну статтю, в якій пише, що дуже часто «на робочі наради канадці приносять віскі, а французи – вино».

«Вип'ємо за мир та за бюджет!» - таким гаслом, за твердженням журналістів, на засіданнях ООН нікого не здивуєш. Під час останнього засідання комісії з бюджету ООН один американський дипломат не витримав, піднявся і дорікнув колегам, що ті перебувають в недопустимому стані, зазначивши, що «надалі переговори повинні проходити за участю тверезих представників». За твердженням Ельмра Бурка, США домоглися серйозних стратегічних успіхів багато в чому завдяки зговірливості «п'яних переговірників».

У даному контексті кореспондент Corriere della Sera нагадує, що в ООН вже протягом багатьох років популярне традиційне уявлення, ніби невелика кількість алкоголю не те що не зашкодить, а, навпаки, допомагає на переговорах. Однак приходити на робочі наради п'яними - це вже занадто.

Адже така поведінка створює додаткові проблеми в намаганнях досягнути згоди у важливих питаннях.

Дипломати стурбовані пияцтвом на засіданнях ООН (фото з atn.ua)
Дипломати стурбовані пияцтвом на засіданнях ООН (фото з atn.ua)

Так, приміром, і без того складний переговорний процес з питань бюджету ООН, що проходив напередодні Різдва, виявився ще складнішим з тієї причини, що багато дипломатів з’явилися на засіданні напідпитку. У даному контексті представник США в бюджетній комісії ООН Джозеф Торселло зазначив, що США мають намір виступити з пропозицією про те, щоб у майбутньому переговори проходили в «зонах, вільних від алкоголю».

Деякі дипломати виступили на підтримку американця, підтвердивши, що насправді їхні колеги дуже часто приходять на роботу з похмілля. «Не лише африканці полюбляють випити, - розповів у даному контексті дипломат з Ради безпеки ООН, присутній на багатьох засіданнях з питань прийняття бюджету, - росіяни теж частенько вживають алкоголь». І в цьому немає нічого дивного, пояснює автор статті, адже канадці завжди приносили з собою на засідання віскі, а французи - пляшки з вином.

Джерело: http://inopressa.ru

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.