Найдорожчі автомобільні номери в історії Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2013 21:37 · Розділ: Авто-мото

Ні в кого не викличе сумніву той факт, що життя багатіїв докорінно відрізняється від повсякденного існування простих смертних. Отож і їхні погляди та пристрасті часом не піддаються розумінню. Так, приміром, як можна назвати людей, готових витратити сотні тисяч доларів на те, щоб на їхніх автомобілях красувалися красиві держномери?

При цьому витрачати шалені суми на купівлю «крутих номерів» готові не лише в нас на Україні, а в цілому світі.

Беззаперечним лідером у даному контексті є арабський бізнесмен на ім’я Саїд Абдул Гафер аль Хурі, мешканець Абу-Дабі. Він навіть став рекордсменом Книги рекордів Гіннеса, заплативши п’ять років тому, в 2008, чотирнадцять мільйонів зелених за номерний знак. Придбав аль Хурі його в рамках аукціону, не пошкодувавши таких грошей на цифру… «1».

Як виявилося, такий потяг до дорогих номерних знаків у бізнесмена родинний – в 2007 році організатори аналогічного аукціону примудрилися продать красивый гос номер двоюрідному братові бізнесмена Таталь Мухаммеду аль Хурі - номер з цифрою «5» - майже за сім мільйонів доларів.

Трохи менше грошей заплатили за номерний знак мешканці Великобританії, однак суми, витрачені на товар, все одно вражають. Приміром, Бредфорд Афзал Хан заплатив суму в розмірі 440 000 фунтів за номерний знак «F1». За окремими даними, ця покупка стала найдорожчою покупкою такого роду у Великобританії.

Продавши компанію, яка займалася розповсюдженням мобільних телефонів під назвою Mobile Phone Store, англійський бізнесмен на ім’я Майк Маккумб вирішив реалізувати свою давню мрію, купивши номерний знак з позначкою «М1». Щоправда, мрія коштувала недешево – 330 000 фунтів стерлінгів. Згодом підприємець розповів журналістам, що в майбутньому планує подарувати цей номер своєму синові – на момент придбання товару останньому виповнилося всього шість років.

До списку багатіїв, які виклали серйозні суми за автомобільні держномери, потрапив один росіянин – сім років тому, в 2006 році, бізнесмен купив номер зі знаками «VIP 1», заплативши за лот 285 000 фунтів стерлінгів. Щасливим володарем номерів став Роман Абрамович, який на той час очолював Думу Чукотського автономного округу. До речі, у цього номерного знаку багата історія: свого часу він красувався на автомобілі Іоанна Павла II, папи Римського,– це було під час відвідин тодішнім главою католицької церкви Північної Ірландії. Однак той не захотів відмовлятися від свого колишнього номеру, отож по проходженню десяти років «VIP 1» продали з молотка. Цей номерний знак засвітився під час відвідин Абрамовичем Монако, що в Італії.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.