Компанія Nike випустила "космічні" кросівки Автор: lesya · Опубліковано: 06.03.2013 20:08 · Розділ: Спорт

Нещодавно відома на увесь світ компанія-виробник спортивного одягу та взуття Nike представила свою нову серію кросівок, основна особливість яких криється у їхній… «космічності».

Останнім часом спортивні компанії черпають нові ідеї для створення одягу та взуття де тільки можна. Компанія Nike, один з найбільш знаменитих виробників спортивного взуття та одягу світових масштабів, не стала винятком, представивши цілу серію спортивних кросівок, які привернули всезагальну увагу. Це космічні кросівки.

За словами керівництва компанії, нова серія космічних спортивних кросівок Nike присвячена актуальним на сьогоднішній день питанням дослідження космосу та вивчення планет нашої Сонячної Системи.

Повідомляється, що кросівки нового космічного дизайну від Nike призначені для баскетболістів. Більше того, на них вже звернули увагу найбільш знамениті баскетболісти світу вищої ліги NBA – вони планують грати в цих кросівках вже в найближчому майбутньому.

За словами авторів проекту, використовуючи космічну тематику компанія Nike натякає на зв’язок спорту і космосу: мовляв, ні в одного, ні в другого нема кордонів. Над створенням серії космічних баскетбольних кросівок від Nike працював графічний дизайнер Ерік Гото (Erick Goto).

З нагоди виходу нової серії спортивних кросівок представники компанії Nike розповіли, що їхній новий продукт призначений насамперед для баскетбольної еліти та гравців вищої ліги. Однак вони чудово підійдуть для всіх інших любителів незвичайного, унікального, якісного та комфортного взуття.

Любителі ексклюзивного взуття зможуть придбати космічні кросівки різних кольорів: колірна гамма спортивного взуття досить різноманітна, однак всі моделі об’єднує яскравість та неповторність.

За словами розробників серії, мати подібні кросівки у своїй колекції захоче кожен поважаючий себе баскетболіст або просто «модний» спортсмен.

Що ж стосується вартості цієї колекції, то на даний час вона зберігається в таємниці. Однак скептики вже почали жартувати, кажучи, що ціна космічних кросівок, скоріше за все, також буде космічною…

У даному контексті зауважимо, що спортивні компанії все частіше втілюють в життя дивовижні та часом зовсім вже неочікувані тенденції. Трохи раніше, приміром, світ побачили валянки від Adidas.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.