Японці випустили "найменший та найлегший" телефон Автор: lesya · Опубліковано: 06.03.2013 10:48 · Розділ: Мобільний зв’язок

Найменший телефон випущено в Японії (фото з www.topnews.ru)
Найменший телефон випущено в Японії (фото з www.topnews.ru)

Цими днями японський оператор мобільного зв'язку Willcom представив світові свою новинку - «найменший та найлегший телефон у світі». Цей крихітка-телефон отримав назву Phone Strap 2 WX06A.

Розміри мобільного пристрою Phone Strap 2 дійсно привертають увагу - завширшки 32 мм, завдовжки 80мм і 10,7 мм завтовшки, цей телефон важить всього 32 грами. Якими технічними характеристиками володітиме пристрій, не повідомляється. Відомо лише, що міні-телефон оснастять дюймовим дисплеєм, а роздільна здатність пристрою складе 96x46. Що ж стосується ємності акумуляторної батареї, то вона становить 400 мАг (звичайно, це не до порівняння із моделлю Аккумулятор samsung i9300). Повного заряду цієї батареї вистачить майже на два тижні (12 днів) роботи в режимі очікування або ж на дві години в режимі розмови.

Що ж стосується набору функцій, які зможе виконувати «найменший у світі телефон», то він включатиме в себе функцію здійснення та прийняття дзвінків, телефон також працюватиме з SMS-повідомленнями та електронною поштою, підтримуючи базові геолокаційні послуги. Пристрій оснастять інфрачервоним портом та інтерфейсом microUSB, завдяки чому стане можливий обмін даними із зовнішнім світом. Розробники постаралися й максимально покращити якість прийому сигналу. Для цього у верхній частині Phone Strap 2 розташували антену викидної конструкції.

За словами низки експертів, європейському споживачеві може не сподобатися той фат, що мобільний пристрій призначений для роботи в мережах стандарту PHS (Personal Handy-phone System). Як відомо, цей стандарт використовується в азіатських країнах. Технологія є аналогом технології DECT, проте на вулицях встановлюються спеціальні ретранслятори, призначення яких - збільшувати радіус дії домашнього телефону, перетворюючи таким чином його в мобільний. У порівнянні з традиційними технологіями стільникового зв'язку, для PHS характерна набагато менша ємність; крім того, сигнал не приймається на підземних об'єктах. Хоча якщо дивитися на цю проблему з іншого боку, то слід зауважити, що в Японії мережі даного стандарту можуть похвалитися широким покриттям - це практично вся територія країни. Технологія PHS популярна також в Китаї та на Тайвані.

Стосовно вартості мобільного пристрою Phone Strap 2 ніякої інформації поки що нема. Проте, за словами експертів даної галузі, навряд чи вона буде високою. Окрім того, найменший та найлегший телефон в світі вийде невеликим тиражем - всього 12 000 екземплярів. Повідомляється також, що пристрій буде доступний у трьох колірних рішеннях - чорному, білому і рожевому кольорі.

Джерело: http://www.infox.ru

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.