Мільйонер подав до суду на колишню коханку за те, що вона не хоче повертати подарунків Автор: lesya · Опубліковано: 05.03.2013 16:17 · Розділ: Події у світі

Кумедний випадок стався кількома днями раніше у США – там місцевий мільйонер подав до суду позов, звинувативши колишню коханку в тому, що та не хоче повертати йому подарунки.

Так, американський мільйонер Ріші Баджай, який є засновником хеджевого фонду Altai Capital, звернувся до суду, подавши позов на свою колишню подругу Ліз Кранц, королеву краси Нью-Мексико-2007. Мільйонер звинувачує її в розтраті 96 000 доларів в період їхнього бурхливого роману. Інформація про це з’явилася на сторінках видання The New York Post.

У позовній заяві мільйонера стверджується, що Ліз спершу викликала у Баджая жалість, співчуття та трішки симпатії: вона мала намір продати свої яйцеклітини, а виручені кошти віддати на фінансування дорогого лікування свого родича. Мільйонер, довго не замислюючись, позичив їй 20 000 доларів.

У даному контексті зазначимо, що Баджай є співвласником хеджевого фонду, оборотний капітал якого перевищує 620 мільйонів доларів, отож сума в 20 000 доларів для нього - це зовсім небагато.

Однак на 20 000 доларів «щедрий» мільйонер не зупинився, запропонувавши дівчині вибрати собі автомобіль. Баджая, втім, здивувало, що колишня королева краси обрала престижну модель BMW 2012 року, вартість якої перевищила сімнадцять тисяч доларів.

Мільйонер розповів, що познайомився з дівчиною в липні минулого року. Разом вони провели всього кілька місяців. За цей недовгий період вони встигли з’їздити в Італію. Перебуваючи на відпочинку, Кранц, ні крихти не соромлячись, платила за покупки виданою її супутником карткою American Express. Однак після їхнього розставання Баджай заявив, що не згоден з розподілом відповідальності та обов’язків стосовно одне одного. Після цього у Верховному суді Манхетенна з’явилася відповідна позовна заява.

За твердженням позивача, колишня коханка витрачала десятки тисяч доларів, розраховуючись його кредиткою та роблячи покупки в дорогих магазинах, таких як Bergdorf Goodman, Saks Fifth Avenue, Nordstroms і Helmut Lang. В цілому, окрім грошей на операцію та нового автомобіля, всього за три місяці Кранц зняла з рахунку бізнесмена майже шістдесят (а якщо бути точнішим, то 58 860) тисяч доларів.

Тепер мільйонер звинувачує колишню подругу в крадіжці та шахрайстві, вимагаючи відшкодування збитків.

Що ж стосується Ліз Кранц, яка на сьогоднішній день є подругою знаменитого спортсмена Макса Макгарра, неодноразового чемпіона в області змішаних єдиноборств, то дівчина не дала ніяких коментарів стосовно цього позову.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу