Lit Motors С-1 - електричний мотоцикл майбутнього Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2013 16:31 · Розділ: Авто-мото

Любителі мотоциклів скоро не боятимуться дощу - електричний мотоцикл C-1, створений 33-річним Даніелем Кімом (Daniel Kim) з США, здатний самостійно утримувати стійке вертикальне положення, розвивати швидкість в 120 миль (193 км) та долати відрізок шляху завбільшки 200 миль (322 км) на одній зарядці акумулятора.

Ідея побудови мотоцикла, який би володів усіма зручностями авто, з’явилася в Кіма кілька років тому. «Більшість людей їздить поодинці», - розповідає Кім. «Чому б не зменшити автомобіль наполовину? Я подумав, чому ми не можемо мати ефективного велосипеда та мотоцикла, але з усіма зручностями повноцінного авто?».

На даний час компанія Даніеля Кіма під назвою Lit Motors налічує всього десять співробітників. Основна їхня мета - створити вигідний електричний транспортний засіб, який могли б собі дозволити не лише багатії. За словами автора ідеї, створений ними мотоцикл буде дешевим, безпечним та простим, як у виробництві, так і в користуванні.

До речі, за твердженням експертів, основною причиною, яка перешкоджає поширенню електромобілів, є висока вартість акумуляторних батарей а також сумніви споживачів з приводу надійності складних електронних систем управління. Даніель Кім, випускник Каліфорнійського університету Берклі та школи дизайну Род-Айленд говорить, що багатьох проблем, пов’язаних з електромобілями, в електромотоциклі вдасться уникнути: по-перше, він набагато легший, ніж автомобіль, що дозволяє використовувати дешевші акумулятори. Всього мотоцикл Кіма складатиметься з 220 частин, що становить лише десяту частину того, що необхідно середньому автомобілю.

На варті безпеки стоятимуть два гіроскопа, які забезпечать стійке вертикальне положення електричного мотоцикла в умовах різного роду зовнішніх впливів. В принципі, за словами розробника, вистачило б і одного такого пристрою, але наявність двох гіроскопів, обладнаних власними контролерами і датчиками, підвищують загальну надійність системи.

Перші моделі мотоцикла C-1 повинні побачити світ вже в наступному році. Випустять цей електромотоцикл у США. Всього на даний час до виробництва C-1 розробник залучив $ 720000 сторонніх інвестицій. $ 80000 Кіму на авантюру виділили друзі та родичі. Проте цих коштів все одно не вистачає, отож компанія відкрила попередню підписку на електричні мотоцикли з першої партії.

Передбачається, що вартість першої тисячі C-1 складе $ 24000. Однак з часом Кім сподівається знизити ціну до суми в $ 1400 – це повинно статися до 2016 року.

Джерело: http://www.facepla.net/i

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.