Ігрова приставка Wii допомагає хірургам відточити майстерність Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2013 12:06 · Розділ: Розваги

Тим батькам, які забороняють своїм дітям грати на ігровій приставці, варто замислитись над тим, чи правильним є такий крок: виявляється, ігрові приставки можуть бути корисними. Вони служать не лише для розваг, але й для навчання та тренування. В першу чергу це стосується ігрової консолі Wii, яка дозволяє хірургам відточити свою майстерність.

Так, нещодавно італійські вчені з Римського університету з’ясували, що всього одна година гри в Wii на день допомагає хірургам суттєво підвищити власну майстерність.

Результат помітний вже через кілька тижнів регулярної гри на цій консолі. Практично всі учасники експерименту змогли покращити свої хірургічні навички: їхня рука стала більш швидкою, точною та ефективною. Та й кількість помилок, звичних при операціях, суттєво знизилася.

Італійці з’ясували, що особливу роль ігровій консолі Wii відводиться у підготовці спеціалістів до різного роду лапароскопічних операцій.

Так, приставка на цілих 65% підвищує точність проведених маніпуляцій у порівнянні з тими лікарями, які не тренувалися на Wii, а дотримувалися звичайного режиму тренувань.

За словами авторів дослідження, таким чином консоль є «недорогим та надзвичайно приємним» способом підготовки хірургів до складних операцій, які вимагають граничної точності та вправності.

Результати проведеного фахівцями дослідження особливо актуальні у контексті того, що при лапароскопічних операціях хірургам доводиться добиратися до внутрішніх органів через невеликі розрізи. В нутрощах хворих вони орієнтуються за допомогою камер. Такі операції, окрім низки переваг, мають ряд недоліків, принаймні, для лікарів точно. Вони обмежують свободу рухів хірургічних інструментів, а також глибину тактильних відчуттів. До таких операцій хірургів готують за спеціальними методиками, оскільки успішне проведення лапароскопічних хірургічних втручань вимагає швидкої реакції та ювелірної відточеності рухів.

Власне ці навички і допомагає розвинути регулярна гра на популярный ігровій приставці Wii. При цьому лікарі, які зголосилися взяти участь у дослідженні, проходили тренування не за допомогою хірургічних симуляторів, а за допомогою найпопулярніших ігор Wii на зразок тенісу та пінг-понгу.

Окрім того, раніше фахівці з’ясували, що деякі сучасні ігрові приставки допомагають розвиватися дітям, у яких спостерігаються проблеми з рухами та координацією.

karos начало караты игра онлайн для любителей красочной обстановки.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.