Як вибрати репетитора Автор: lesya · Опубліковано: 02.03.2013 21:08 · Розділ: Освіта

Фото з sterva24.com
Фото з sterva24.com

Як відомо, у кожної дитини свій характер і темперамент, здібності та рівень інтелекту. Тому кожна дитина потребує індивідуального підходу у вивченні того чи іншого предмету. У той же час система загальної освіти не лише нашої держави, але й у світі в цілому, не може задовольнити потреб учнів в індивідуальному навчанні.

Крім того, часом трапляються вчителі, які виконують свою роботу не зовсім добросовісно. В результаті через деякий час ви починаєте помічати, що ваша дитина відстає з того чи іншого предмету або якщо й не відстає, то володіє недостатньою кількістю знань.

Що робити в такому випадку? Можна, звісно, закинути власні справи і поспішити на допомогу своєму чаду… Але як бути тим батькам, які просто не мають часу на додаткові заняття з власною дитиною або, що ще гірше, самі не володіють необхідними знаннями? На допомогу можуть прийти репетитори, які за певну плату готові проводити індивідуальні заняття з того чи іншого предмету.

Зрозуміло, що до вибору викладача слід підходити серйозно. Цій людині ви довірите не лише сам процес навчання своєї дитини – не виключено, що школяр перейме певні звички та погляди репетитора, які не стосуються навчання. Тому перед тим, як розпочати з кимось співпрацю, слід провести непросту роботу.

По-перше, необхідно докладно вивчити резюме викладача. Бажано починати роботу з тими людьми, які мають позитивні рекомендації.

По-друге, не полінуйтеся зателефонувати за номерами, вказаними в резюме - так ви зможете скласти думку не лише про викладача, але й про контингент, з яким він співпрацює. Варто також скористатися порадами друзів та знайомих, якщо, звісно, є така можливість.

По-третє, проведіть бесіду з потенційним викладачем самі – якщо виникне хоч найменший сумнів стосовно його професійних здібностей, краще підшукайте іншого викладача, інакше ви ризикуєте викинути гроші на вітер.

Якщо ж ви не можете дозволити собі оплачувати індивідуальні заняття з репетитором, можна скористатися послугами Інтернету. Такі ресурси стають особливо популярними у контексті сучасного розвитку комунікативних систем. Якщо ви оберете такий вид навчання, на вашу домашню адресу буде вислано спеціальні інструкції. Дитина спілкуватиметься з викладачем через Скайп, заняття проходитимуть в індивідуальному режимі, при цьому такий вид співпраці коштуватиме значно дешевше, ніж звичний для нас вид репетиторства.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.