Найдорожчі сумки в історії моди Автор: lesya · Опубліковано: 02.03.2013 20:11 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні кожна модниця може вибрати сумку за власним смаком – їх представлено безліч, дорогих і не дуже, вишукано класичних та екстремально екстравагантних. Вибирати є з чого, тим більше, що й відомі світові бренди пропонують свої творіння за відносно доступними цінами. Однак стосується це далеко не всіх моделей: є сумки, вартість яких дорівнює вартості цілого маєтку.

Приміром, вартість сумочки Hermes Ginza Tanaka Bag складає 1 900 000 доларів США. Творцем цієї фантастично дорогої сумки є Гінза Танака з Японії, а виготовлена вона з чистої платини, інкрустована 2182 діамантами, загальна вага яких перевищує 200 карат. Найцікавішим є те, що кожен камінь, використаний для оздоблення сумочки, можна на деякий час витягнути, використовуючи його як окрему прикрасу. Так, ручка цієї сумки з легкістю перетворюється у вишуканий браслет, а 8-каратний діамант, який є основою композиції, може використовуватися як брошка чи кулон.

На другому місці розташувалася сумка від Chanel - Diamond Forever Classic Bag. Коштує вона теж немало - 261000 доларів США. Всього таких сумок було виготовлено тринадцять.

Виготовлений цей ексклюзивний екземпляр з натуральної шкіри крокодила з дотриманням неперевершеного класичного стилю, інкрустована більш ніж трьома сотнями діамантів. Ручка моделі виготовлена з білого золота найвищої проби.

250 тисяч доларів доведеться заплатити за Lana Marks Cleopatra Clutch. Лана Маркс, яка була близькою подругою принцеси Діани, успішно налагодила випуск дорогих аксесуарів та предметів розкоші. Її модель CleopatraCluch, куплена актрисою Хелен Міррен, по-справжньому вразила всіх присутніх на церемонії «Оскар» в 2007 році. Сумка інкрустована 1500 діамантів, білих та чорних.

До речі, до рейтингу найдорожчих сумок не потрапили сумки Ренато Анжи - творіння рук ще одного не менш відомого дизайнера. Щоправда, цей факт навряд чи назвеш неприємним, адже відносно невисока вартість у поєднанні з прекрасною якістю та незрівнянним стилем роблять сумки Ренато Анжи доступними для ширшої категорії громадян.

Чи не найцікавішою сумкою, яка потрапила до рейтингу, є модель Urban Satchel Louis Vuitton Bag. Коштує вона не багато й не мало - $ 150000, а виготовлена ця дизайнерська річ зі звичайного міського сміття. Так, на її створення було витрачено обгортки від цукерок, пачки з-під цигарок, пластикові стаканчики та навіть пластикові пляшки.


Інші новини розділу