Найнестерпніші туристи світу Автор: Вікторія · Опубліковано: 14.07.2009 09:30 · Розділ: Цікаві факти

Згідно статистичних даних дослідницької компанії TNS (Taylor Nelson Sofres) найнестерпнішими туристами визнано французів. При складанні рейтингу представники TNS опитали співробітників 40 тисяч готелів з метою оцінити за дев'ятьма показниками туристів з 27 країн. Серед критеріїв оцінювання були: готовність до великих витрат, суми чайових, дотримання чистоти, вміння поводитися, стильно одягатися, тощо.

Туристи з Франції, що зайняли останню сходинку в списку, були охарактеризовані як безцеремонні, неохайні, скупі на чайові і такі, що з превеликими зусиллями говорять мовою країни, в яку приїхали.

Очолили ж рейтинг туристи з Японії. За словами співробітників готелів, від тихих, акуратних і скромних японців поступає найменша кількість скарг. Саме по останньому показнику верхньою сходинкою списку японцям поступилися туристи з Канади, які готові почати скаржитися, як тільки їх щось не влаштує в обслуговуванні.

Британці, всупереч стереотипу, що склався про них, як про любителів пива і скандалів, також були охарактеризовані як тихі та ввічливі. Мандрівних американців відзначили за їх ентузіазм в освоєнні іноземної мови і щедрі чайові, хоча визнали галасливими, неакуратними і такими, що одягаються без смаку. Кінцеву ланку рейтингу посіли іспанці та греки.

Джерело sevastopol.su


Інші новини розділу