Google анонсувала ноутбук з невидимими пікселями Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2013 18:39 · Розділ: Нові технології

Фото з сайту techcrunch.com
Фото з сайту techcrunch.com

Нещодавно компанія Google анонсувала пристрій Chromebook Pixel - перший ноутбук на базі операційної системи Chrome OS, який матиме сенсорний екран.

На сайті компанії зазначається, що модель Chromebook Pixel поєднуватиме у собі найкраще апаратне та програмне забезпечення і сучасний оригінальний дизайн. Що ж стосується мети, з якою було створено пристрій, то, за твердженням представників Google, визначальними факторами тут стали потреба в максимально простій, швидкій та безпечній системі для доступу до електронної пошти, обміну документами та веб-чатів Google Hangouts. Керівництво компанії також висловило сподівання, що анонсована модель в недалекому майбутньому стане шаблоном для створення «хромобуків» виробниками Samsung, Acer, Lenovo та HP.

Окрім можливості сенсорного введення, новий пристрій відрізняється від своїх попередників-«хромобуків» потужнішим процесором - модель оснащена двоядерним Intel Core i5, більшим об’ємом пам’яті - Chromebook Pixel матиме чотири гігабайти оперативки.

Та це ще не все: головною особливістю Chromebook Pixel є 13-дюймова панель. Вона побудована так, що видається, ніби піксель зовсім зникає з екрану. Насправді ж він стає настільки маленьким, що неозброєним оком розпізнати його неможливо.

Корпус пристрою виготовили з анодованого алюмінію, ноутбук оснащений активною системою охолодження з прихованими отворами та невидимими гвинтиками. Клавіатура підсвічується, а стереодинаміки приховані під клавішами.

Фото з buro247.ru
Фото з buro247.ru

За офіційними даними Google, ноутбук буде доступний у двох версіях: тільки з Wi-Fi і з Wi-Fi і LTE. Перша модель матиме 32 гігабайти, друга - 64 гігабайти внутрішньої пам'яті.

На даний час замовлення на модель Chromebook Pixel приймаються через інтернет-магазин Google Play. Повідомляється, що придбати пристрій зможуть лише мешканці США і Великобританії. Відомо також, що «хромобук» з Wi-Fi коштуватиме 1299, а з LTE - 1449 доларів США.

Ще однією новинкою у сфері новітніх технологій може порадувати споживачів компанія Apple – цими днями один португальська дизайнер на ім’я Рікардо Альфонсо (Ricardo Alfonso) запропонував виготовити корпус планшетника Apple iPad зі скла. У цьому пристрої металева рамка, яка обрамляє екран, замінить антену, а всі основні компоненти пристрою розміщуватимуться у верхньому та нижньому блоках.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.