"Напівлюдина-напівсвиня" Домінік Сросс-Кан отримає компенсацію за вихід мемуарів колишньої коханки Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2013 15:27 · Розділ: Події у світі

Книга під назвою «Красуня і чудовисько», написана француженкою Марсель Якуб, незважаючи на скандал, в центрі якого вона опинилася, все-таки побачить світ. У книзі розповідається про любовні взаємини авторки з колишнім главою Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініком Стросс-Каном. Незважаючи на всі намагання Домініка заборонити видання книги, все, що йому вдалося зробити, - це добитися компенсації моральної шкоди в розмірі 50 тисяч євро.

Відповідне рішення виніс кілька днів тому Суд великої інстанції Парижа. Окрім того, суд задовольнив вимогу Стросс-Кана, у якій той зажадав, щоб у кожен екземпляр книги було вкладено листок з інформацією про те, як насправді розвивалися його взаємини з Якуб.

Минулого тижня на сторінках журналу Nouvel Observateur було опубліковано витяги з «Красуні та чудовиська». Що цікаво, у книзі сам Домінік не згадується, однак авторка зізналася, що описувала саме їхній роман, який тривав з січня до серпня 2012 року. До роману Якуб додала декілька вигаданих деталей.

Найбільше розсердило Сросс-Кана те, що він у книзі постав «не людиною, а свинею». У зв’язку з цим колишній глава МВФ подав до суду, звинувативши видавця, автора та журнал у вторгненні в приватне життя. «Необхідно покласти край порочній діяльності редакторів і журналістів, які йдуть на все заради грошей», - заявив він. Саму книгу Стросс-Кан назвав огидною та мерзенною, а твердження, ніби в творі йдеться про нього, - брехливим та безпідставним.

Тепер журнал повинен виплатити Стросс-Кану компенсацію моральної шкоди в розмірі 25 тисяч євро. Окрім того, видання зобов’язується виділити половину обкладинки під публікацію даного судового рішення.

Нагадаємо, що в травні 2011 року Домініка Стросс-Кана звинуватила у зґвалтуванні покоївка одного нью-йоркського готелю, проте звинувачення не підтвердилися, а позивачку викрили у брехні. Та нашкодити політику вона встигла добряче – він покинув пост глави МВФ та змушений був відмовитися від політичних амбіцій у Франції, де був одним із головних фаворитів у боротьбі за пост президента країни.

Через деякий час він знову опинився в центрі гучного скандалу. Проти Стросс-Кана було порушено кримінальну справу зі звинуваченням у сутенерстві. За даними слідства, він, ймовірно, був причетний до організації вечірок та оргій за участю повій в готелях Лілля, Парижа та Вашингтона. Розслідування цієї справи на даний час триває.

Джерело: http://www.newsru.com

Інші новини розділу